Aldatıldığını öğrendiğin gün hamile olduğunu öğrensen ne yaparsın?

aldatıldığını öğrendiğn gün hamile olduğunu öğrensen ne yapardın? boşasan doğmamış bebek var o bebeği aldırsan katil olursun kararlar

0|0
33|35

En İyi Erkek Görüşü

• bebeği tek başıma büyütecek maddi imkanım ve cesaretim varsa minnet etmem boşarım. ama ne yazık ki bayanlarımızın çoğu çalışmayıp erkek üstünlüğünün! altında ezildiği için o gücü kendinde bulamayabiliyorlar. ve maalesef sineye çekiliyor. erkek bunu farkettiği anda nasıl olsa bana muhtaç deyip zaten sindirdiği kadını iyice pıstırarak hayatı işkenceye dönüştürebiliyorlar. tabi bu senin karşındaki adama olan güveninle de alakalı . eger birdaha yapmayacağı sözünü alır ve ona inanırsan bir kez daha denemekte fayda var derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• yani tezat bir durum karşındakini sevmiyorsun ama ortadada doğacak bir benek var ama bebek yüzünden boşanmasan yıllar yılı nasıl cekeceksin sevmediğin ve değer vermediğin biri le boşansan toplum baskı ve eski eşinin kaprisleri olacak zor iş allah yolunu acık etsin derim allah yar ve yardımcın olsun derim ne derim kötü bir durum

0|0
    0|0
  • hım bu durumda bebegi bizzat kendim alırım evet nası yaptıysam geride alırım .d

2|0
    0|0
  • amerikan dizi klişe senaryosu :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • konuş ve son bir şans ver

0|0
    0|0
  • öncelikle nickinden başlayalım..bana teelfon numarası gibi göründü umarım doğru değildir zira böyle bir nick oldukca cüretkar ve davetkar bir nicktirki seninde sadakatin konusunda nickini görür görmez şüpeler oluştu beynimde her neyse sorua gelince soru şeklinden de yoal çıkarsak sanki ettiğini bulmuş gibisin onuda geçelim yuvayı yıkmak kolay yapmak zordur ortada bir bebek varsa eğer yuvayı kurtarmak çok daha mantıklı olackatır bakarsın bebek sayesinde eşin evine daha bağlı biri olur:)

0|0
    0|0
  • oha bi de onca yıldır kendimi erkek sanarken

kesin köprüden atlardım

1|0
    0|0
  • Tanrı'ya dava açarım:)

1|0
    4|0
  • evli misiniz? eğer öyleyse bebegı aldırmayı aklından cıkarıp kocanın senı neden aldattıgını bulmayı dene

1|0
    0|0
  • bence yoluma devam ederim tilkinin dönüp dolaşıp gelecegi yer kürkçü dükkanıdır çocuk büyüdügünde verecek cevap lazım

0|0
    0|0
  • kişinin psikolojik ve farmakolojik özelliklerine bağlı herkes farklı düşüne bilir sen üzülürken erkek iyiki böyle birşey olmuş diyevilir

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler sadece başa gelebilir, durduk yere ben olsam ne yapardım diye kalp ve kafa yorulmamalı

0|0
    0|0
  • dünya yıkılır beee...evlimisn sen?=

1|0
    0|0
  • off bu soruyu çok mu düşündün arkdasım ya :) yoksa sen misin bu şahıs :)

1|0
    0|0
  • hemen bir avukata gitmek en iyisi

1|0
    0|0
  • ben hamile olamam ki derim

1|1
    0|0
  • Allah Düşmanımın BAşına Vermesin :(

1|0
    0|0
  • olmazsın eğer daha 4 haftalıksa aldır gitsin cünkü daha o cocukta ruh yok 4 haftadan sonra canlı sayılıyor öyle biliyorum

0|0
    1|0
  • aldırırım bebeği

1|0
    0|1
  • belkı 10 kere soruldu bu soru baydı artık

1|0
    0|0
  • kardeşim gecenin 1'inde nasıl triplere soktun beni :D

0|1
    0|0
    • bu durunda olsan ne olcaktı kardeşim

• kardeşim ben kadın değilim ki ama kadından çok insan gözüyle seni anlamaya çalışayım.Çok soğukkanlı düşünüp karar verirdim.

• Dizi senaryosu gibi:)

0|0
    0|0
  • Bu kadar drama bana fazla

1|0
    1|0
  • cocuga yazık boşanmak bence daha iyi

0|0
    0|0
  • dna testi yaptırırım benimse bakımını üstlenirim değilse str ederim ne hali varsa görsün.

1|0
    1|0
  • adamı döverim sonra çıkarım :D bidahada yaparsa ona yapmayacağım şey olmaz P

0|0
    0|0
  • madem öyle vermeyecektin ? derler adama..

0|0
    1|0
  • esra erol'da sorulmuştu bu soru

0|0
    0|0
  • Yılan Hikayesi VOL:1...

0|0
    0|0
  • hiç bulaşmıcaksın böle işlere:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 33

• tamamen kocama bağlı. pişman değilse bi daha yapmıcana inanmazsam bebeği aldırır çeker giderim.

0|0
    0|0
  • karakterini bile tanımadığın biri ile bu kadar yakın olabilmişsen kaderine katlanmak zorundasın.bunun hiç bir duygusal yönü olamaz.

0|0
    0|0
  • O an ki çaresizlikle ne yaparım bilmem. Ama şöyle bir düşününce ilerde çocugumun babasız kalma ihtimali benim eşim olmadan zorluklar çekmem vs .. kesinlikle söylerim ona ama barışmam da.'' Ben hamileyim , ve sen bu çocuğu asla göremeyeceksin. Ayrılıyoruz'' der çeker giderim.

0|0
    0|0
    • Kendine de etmiş olursun ama böyle :( babasız büyütecegin o çocugun suçu ne?

• guzel cevap benimde cevabim bu olurdu cocuga gelince tabiki de onun bi sucu yok zaten adam etmis edecegini ayrilmasan bile zaten baba baska alemler pesinde cocugu aklina bile gelmez

• Çocuğu düşünmek lazım ama ilerde büyüse aklı başına geldiğinde o bile der bence anne sen nasıl affettin bu adamı diye. Buna eminim. He ama şöyle de bir olay var. Eğer çok çok pişmansa gerçekten değiştiğine birdaha yapmayacağına inanırsam baya bir süründürdükten sonra tekrar barışırım. Ama barışana kadar benden çekeceği var.

• Zor bir durum yapılabilecek şey seviyorsan eş ile konusmak bir çözüme baglanamıyorsa o zaman aldırmalısın sonra gercekten cok pişman olabilirsin benzer durum basıma geldi zorama bu kosullarda bir can daha da zor duygusal davranma hayat zor acımasız.. sonra allaha sıgın tövbeni et

0|0
    0|0
  • Aldırır boşanırım , bir tek an düşünmem ...

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinin zirve konusu.

0|1
    0|0
  • iki secenegin var ya bosancan ya devam edıceksın duruma baglı buyuk konusmamak lazım:)

0|0
    0|0
  • ben hamıle oldugumu söyler ve terk ederdim benı aldatan karaktersiz biri için katil olcak değilim

2|0
    0|0
  • hamile olduğumu söylerim. boşanırım nafakamı misler gibi alırım. ya da aşıksam :( sanırım bi süre sonra affederim :(

0|0
    0|0
  • boşardım cehenneme kadar yolu var ... çocuk konusunda bışey soylyemıycem cunku hem annelık farklıdr dıolaar bılemıorum belkı aldrmazdm

0|0
    0|0
  • işim olsun veya olmasın, boşarım iti.

kalkar bir işe girerim hayatımıda kurarım bebeğimede bakarım.

Allahtan başka hiç kimseye muhtac olmam ben !

0|1
    0|0
  • Aldatılmak kolay affedilebilecek bir şey değil... hatta çok çok zor... ama bebeğin bununla ilgisi yok.. Sonuçta insan bebeğini her koşulda büyütebilir. bunu tek başına da yapabilir. Boşuna cennet annelerin ayakları altınadır dememişler.

0|0
    0|0
    • baba sevgisinden merhum mu

• Hayır... Çocuk babasını görebilir. Bu konuda anlaşılabilir. Burada düşünülmesi gereken şey eşlerin bunu oturup konuşması ve anlaşmaya varması... Tabii ki gizli bir şekilde çocuk büyütülmemeli ama tabii baba çocuğu istiyor mu bu da düşünülmesi gereken bir konu... Tabii varsayım üzerine bunlar...

• Hee.. Merhum Soran. Annesi de mühetassısmış. Bülent Ersoyla mütehassıs olmuşlar.

• aldatılsan bile o cocuğun babası. bu gerçeği değiştiremezsin. ona bunu acık acık anlatırdım. çocuğu doğururdum katil olamazdım. kendi hatamı ona ödetemezdim.zor bir soru allah kmseye böyle birşey yaşatmasın

0|0
    0|0
  • evliysenz belkı aldatma sorunlarını aşabilirsnz. tabıkı adamın kalbı hala sendeyse

0|0
    0|0
  • maddi imkanım varsa hemen boşanırım . çocuk içinse daha olgunlaşmamışsa hemen aldırırım duygusal davranamam . ama oluşmuşsa yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • ya bu konuda yorum yapmıyucam çünkü düşüncesi bile kötü ama insan o duygusal anda ne yapar bilemiyorum gerçekten zor bi durum ya umarım kimse yaşamaz:/

0|0
    0|0
  • Maddi imkanım varsa kendim büyütürdüm bebeğimi.

0|0
    0|0
  • yeşilçamı azaltırım

0|1
    0|0
  • düşünmeden ayrılırdım...

0|0
    0|0
  • bu soruyu ben sormustum ama

0|0
    0|0
  • olurda birgün aldatılacak olursam bu kocam olmaz... sevgilim olur... he o da pek umrumda olmaz :DD

0|0
    0|1
    • çok büyük konusuyorsun düşünsene ewlendin ve aradan baya zaman gecio kocan yatalak oluyor seni cinsel yönden doyuramıyor bir ömür boyu aç yasayamazsın eminim mutlaka aldatırsın onu...

• bencede tatlım büyük konuşma hiç bir zaman

• dünya yalan dünya fani_ağaca yaslanma çürür devamınıda sen bul

• ne alaka katil. istemiyorsam aldırırım. Ki istemem büyük ihtimalle. bebek fininto

0|0
    1|0
  • tabikide aldirmazdim bebisimiii :) duruma bagli ya Allah düsürmesinn

0|0
    0|0
  • valla cok zor bı durum allah sabır versın ıcınden ne gecıyosa onu yapp

0|0
    0|0
  • sanırım hem onu hem de kendimi öldürürdüm :S

0|0
    0|0
  • Beni ikna ederse devam ederim, bebeğimi her halukarda doğururum..

0|0
    0|0
  • önce onu terkederimm 1 2 ay içerisinde zaten kendini belli eder pişmansa beni ikna edebilirse onu çocugum için affederm haa baktımm ki daha kötüye gidiyo bu terkediş ona yaradı terk ettim peşimden gelmedi bu adam bana koca olamıyorsa çocuguna da baba olamaz derim aldırırım bebeği doğsa hayatnın iyi olcagının garantisi yok bir çocugun geleceği gelişme aşamasındaki bir ceninden daha önemlidr benim için

0|0
    0|0
  • çok fazla türk filmi izliyorsun..

0|0
    0|0
  • cocugu dogururum o ''adama'' da gostermezdim yuzunu

0|0
    0|0
  • muhtemelen yanlışlıkla hamile kalmışımdır, aldırırım ve ondan da boşanırım bu kadar...

0|1
    2|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...