Hem hoşlandığını söylüyor, hem cevabına bak! Ne yapmaya çalışıyor?

Bundan yaklaşık bir ay önce arkadaşım sayesinde bir çocukla tanıştık. Kendisi arkadaşıma benden çok hoşlandığını ve beni kendisine ayarlamasını istemiş ve numaramı istemiş sonra biz bununla mesajlaşmaya başladık her şey yolunda gidiyordu. Sonra ben memleketime gittim ama biz bu dönemde her gün mesajlaşıyorduk döndüğümde bir an önce benimle görüşmek istediğini sürekli dile getiriyordu. Isparta ya döndüğümde buluşmak için bir cumartesi gününe sözleştik. Cumartesi oldu ama ondan ses çıkmadı. Sonra gece bana işinin olduğunu söyledi ve bende olabileceğini düşünüp önemsemedim. Sonra tekrar sözleştik ve bu sefer buluşabildik. Buluşma oldukça güzel geçti yada bana öyle geldi. Perşembe günü için eğridir e gitmek için sözleştik. Perşembe günü hava yağmurluydu tüm gün ondan haber bekledim ama ses çıkmadı yine hava yağmurlu olduğu için gidemediğimizi düşündüm ve yine sesimi çıkarmadım. Ama bu sırada mesajlaşmaya devam ediyoruz. Salı günü izinli olduğunu ve sinemaya gidebileceğimizi söyledi yine her şey planlandı Salı günü geldi ben hazırlandım tüm gün ondan haber bekledim ama yine aynı şekilde ondan ses çıkmadı gecenin üçünde bana kusura bakma kuzenim doğum yaptı dedi. Tamam anlıyorum olabilir ama bir mesaj atmak haber vermek bu kadar zor bir şeymiydi. Mesajına cevap vermedim içimden gelmedi günler geçti haftalar geçti ses çıkmadı sonra bir gün nasılsın diye mesaj attım sanki hiç bir şey olmamış gibi cevap verdi. Ya anlamıyorum gerçekten anlayamıyorum ne yapmaya çalışıyosun sen hem kendin hoşlandığını söylüyorsun hem yaptığına bak.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakma ama senden hoşlanmadığı aleni ortada :((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim bir daha mesaj atma değmez.

0|0
    0|0
  • anlamayan birine semde değer verme artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bırak gitsin canı isteyince geliyo istemeyince bahaneler hep aynı seyler değmez kendini üzmeye.

0|0
    0|0
    • doğru söylüyosun ama kaldıramadığım şey insanın duygularınla oynamanın bu kadar kolay olmas:(

• tabiki de kolay deqıil ama yapacak bişey yokki .

• Belli ki seni 2. plana atıyor.canı istediği şeyleri yapıyor.bana bilerekten yapmış gibi geldi.bence ondan ayrılmalısın.eğer ki ayrılmak istemiyorsan.onun yaptıgının bir benzeri sende ona yap.biraz anlamalı yaptığı şeylerin insana neler düşündürdüğünü.ama sana yine de ayrılmayı tavsiye ederim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...