Dizilerden etkilenen var mı ? Aşklardan dostluktan ?

hangi dizilerden etkileniyorsunuz şuan da senaryoları çok başarılı diziler var

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Hürrem gibi güçlü bir kadın olmak isterdim ama o kadar dişli değilim çünkü iyi niyetliyim hep suistimal ediliyorum kahretsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• dizilerin %80i zengin hayatını anlatıyor. tasarım elbiseleri giyen, işi gücü gezip alışveriş yapmak olan hatunlara gıcık oluyorum :))

1|2
    0|0
  • ben şu an sadece seksenlerden etkileniyorum ve beğenerek izliyorum..keşke o yıllarda yaşasaydım keşke diyorum izledikçe..imreniyorum o yıllara

0|0
    0|0
  • etki alanıma girmiyor

0|0
    0|0
  • Bu aksam kuzey güneyi izlerken hüngür hüngür agladım

0|1
    0|0
    • bende izledim de hangi sahneye ağladın merak ettin geçen haftalarda çok etkileyici sahneler vardı da bunda anlamadım :D

• Özetini izlerken.cünkü gecen hafta kaçırmıştım

Havaalanındaki sahne var ya iste onda :)

• evet o sahne çok kötüydü ya bir de şerefin eşini anlatması varya keşke beni aldatsaydı da ölmeseydi dediği sahne çok etkileyiciydi

• filmlerden etkileniyorum daha çok

0|0
    0|0
    • örnek türk yabancı ben türk olarak incir reçeli tek geçerim bir de kaybedenler kulubü

• bilmiyorum yabancı film olarak en sonra aşka şans ver izlemiştim çok etkileyiciydi romantik

• izlemeni tavsiye ederim çok mükkemmel bir film

• how i met your motherda ki arkadaşlıklardan etkileniyorum mesela birbirlerinin sevgilileriyle bitlikte oldukları kısımlardan değil ama :) dostluk kısımlarından

0|0
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl - Firuze. Kimse benden üstün değildir havası veriyor kadın.. Ve sevdiği yani hünkarı için canını vermeye hazır ya neredeyse.. Hüürem sultan'la savaşmaya hazır..

0|0
    0|0
  • muhteşem yuzyıldan cok etkıleniyorum evet...haremi ben yoneticem.d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eskilerde bir aşk hikayesi diye bi tv filmi vardı . çok sağlam bi fiilmdi . onun haricinde çokta düzgün bi film yok şu an (işler güçler hariç)

0|1
    0|0
  • kuzey güney ama öyle etkileyecek derecedede değil

0|1
    0|0
  • yok etkilenmiyorum.. yaşamadıktan sonra başkasının yaşadığından banane..

0|1
    0|0
  • dizilerin insana yararlı birşey kazandırdığını düşünmüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...