Güzel vücuda nasıl sahip olunur?

kaslı degil ama dolgun ve seksi bir vücuda nasıl sahip olunur? ne yapmaka gerek?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için Zayıflama haplarına ve günlerce aç kalmaya gerek yok.. Yanısıra spor salonuna bile para vermeden evde yapablecegn sertleşip skılaşablecegn hareketler var günde 40 dakikanı ayırarak 8-12 hafta arası sonuca ulaşıosun. İsterseniz yazın özelden yardmcı olaym..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle seksi gözükmeye çalıştığın gibi bir sonuca vardım ve bunun üzerine şu tavsiyeleri vericem dolgun kalçalar istiyorsan squat vazgeçilmezdir dead lift yaparsan arka bacakları sıkılaştırıp arkadan çok güzel bir görüntüye kavuşabilirsin besinler çok önemli antrenmandan 1 saat önce yulaf ezmesiyle sütü karıştırıp yersen gerekli lif kaynağını alırsın antrenmandan çıkıp protein almayı unutma bir tavsiye daha veriyim göğüs hareketleride yapmalısın az ağırlık çok tekrar yaparak göğüsleri dikleştirip sarkmasını önleyebilirsin keyifli sporlar

0|0
    0|0
  • Bu konular en çok sevdğim konular. Öncelikle tembellik etmeyim bir spor salonuna yazıl ve hayatından herşeyden ödün ver o yediğin çikolataları veya şekerli çayı bırak elinde ekmek değil salata olsun daha çok detay var anlatmaya kalksam roman olur. O yüzden en temel olarak FITNESS yap

1|0
    0|0
    • ya benim zaten sekerle falan aram yok. zayıfım ama vucudum dolgun degil. ve sekil olmasını istiyorum

• :) sana bir tavsiye squat çalış ve olabildiğince ağır gir

• genlerinde olacak

0|0
    0|0
  • spor salonuna gidersen bir güzel vücudun olur.

0|0
    0|0
  • Güzel ve düzenli beslenme.
    Spor

0|0
    0|0
  • Spor ve egzersiz yap

0|0
    0|0
    • hangi ezgersizleri yapmalıyım ve günde kaç dk yapmam gerekiyor

• , Netten ezgersiz programı bulabılırsın ben o kadar detayını blmıyorum :)

• Herkesin yaptığını yaparsan herkes gibi bir vücudun olur herkesin yediğini yersen de öyle

0|0
    0|0
  • Gerek yok fit ol dengeli beslen aynaya baktığında kendini beğenmiyorsan sorun yok

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazilmayla basla gerisi gelir :)

0|0
    0|0
  • Seks vucudu güzelleştirir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Voleybol kesinlikle güzel bir fizik oluşturuyor. Ama mahallede oynadığın değil tabii ki kulüplerde eğitim alman gerek

1|0
    0|0
  • spor tabi buraya gelenlerin hepsi diyecektir onu hiç söylemiyorum bile. onun dışında yediklerin işe yarar şeyler olmalı ruh halin iyi olmalı. yogayı da tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Spor.

0|0
    0|0
  • düzenli spor yaparak

0|0
    0|0
  • Fitness ile..