Yürürken neler yaparsınız?

yürürken neler yaparsınız mağazaların vitrininemi bakarsınız yada biri beni tanırmı acaba yada baylar offf şu kıza bak ne fenaa :)) yada bayanlar erkeklere bakar ayyy çok tatlı bu çocuk yerim ben onumu dersiniz v.s v.s siz yürürken nelere dikkat edersiniz

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• ya telefonla konuşurum ya aklımda hesap yaparım nereye gidiyorsam onu düşünürüm ya da vitrinlere bakarım

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hep önüme bakarım etrafı gözlemem vitrinlerede nadir baktıgım oluyor tabi acaba güzel seyler varmı diyerekten

0|0
    0|0
  • insanlara bakarım

0|0
    0|0
  • yürüdüğüm yere göre değişmekle birlikte vitrinlere bakarım genelde

0|1
    0|0
  • müzik dinlerken vitrinlere bakarım bu arada ayna görürsem mesala mağzalarda hiç birini atlamadanda bakarım istemsiz bir şekildedirek bakmadan geçemem

0|0
    0|0
  • vitrinlere bakarım saga sola bakalım

0|0
    0|0
  • ellerimi dükkan kepenklerine sürte sürte yürürüm.

0|0
    0|1
  • önüme bakarak yürürüm,sağa sola bakmayı sevmem

bakınca başım ağrıyor zaten:)

0|1
    0|0
  • yururken önume bakarım arada magzalara etrafa flan bana bakan grursem tıp tıp içimden kufur ederm yada abartırsa laf atanlara flan yuzune söverımöyle gder gelırım :)

0|0
    0|0
  • robot gibi yürürüm tanımayan yanıma yaklaşamaz :D

0|0
    0|0
  • Düşünürüm ve genelde 3 5 kişiye çarparım :))

0|0
    0|0
  • Valla hep insanların ayakkabılarına bakarım :)

0|0
    0|0
  • magazalara tabıkı bulmşm bn erkeğimi napıyım milleti :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben yürürken beni geçmeye çalışanlara uyuz olur yavaşlarım o da yavaşlar, dönüp de iki patlatasım gelir yürüyen amipler işte :D

1|0
    1|0
  • Şahsen ben yürürken etrafta bi tanıdık varmı diye bakınırım , gördüğüm yerdede bağırrırım seslenirim sarılırız vs.

0|0
    0|0
  • yüzde 80 müzik dinlerim dalarım hayallere o şekilde yola devam hatta yolda karşımdan geleni görmediğim bile olur bu yüzden çok kişi darılmıştır bana ama görmüyorum napıyım :)

0|0
    0|0
  • hava ayazmı ayaz ellerim ceplerimde bir türkü tutturmuşum duyuyorsun değil mi?

0|0
    0|0
  • hiç kimse de telefonla konuşurum diye yazmamış.

0|0
    0|0
  • Sağa-sola bakarım ama genelde boş boş bakarım. Aklımda hep başka bir şeyler vardır.

0|0
    0|0
  • İnsanların yüzlerine bakarım

0|0
    0|0
  • sağımdan solumdan geçenleri takip ederim dükkanlara bakarım kulağımdada müzik çok keyifli oluyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...