Sizce Eskişehirspor şampiyon olur mu?

Bu sene ya da önümüzdeki yıllarda ES-ES'imizden şampiyonluk beklyormusunuz? Herkesin bildiği üzere Anadolu'da futbol kültürüne çığır açan, ufku kucaklayan tek kulüp biziz ve çok iyi bir taraftarımız var, Denizlerden uzağa gelecek mi bir gün kupa? Eskişehir kenetlendi şampiyonluğa... Ne dersiniz :))))

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• zor gibi ama eses ilk 4 te olur

0|0
    0|0
  • çığır açmakmı, ufku kucaklamakmı, tek takımmı?

0|0
    0|0
    • Evettt :))) 35.000 seyirciyle dünya deplasman rekoru,

BandoESES ile ilk taraftar bandosu,

SADECE Kendi şehrinin takımını tutan bir taraftar,

Koreografide Anadolu birincisi,

Aanadolu külübü olmasına rağmen 1 milyonu aşkın taraftarı

Türkiye'nin %0.7'sinin Eskişehirsporlu olması,

En çok tutulan 6.takım,

1972'de Türkiye kupasını kaldıran, Fethi Heper'le efsanaleşen bir takım...

İki farklı tribün ES-ES ve diğer Aanadolu takımları,

Sonuç olarak;

ANADOLU=ESKİŞEHİRSPOR!... :)))))

• Gaziantep Gençlerbirliği, İBB,Sivas,Bursa bunlar şampiyonluğu son üç yada dört hafta kala kaçırdılar. hatta Bursa şampiyon oldu. Bir zamanlar bi Samsun spor vardı ilk 7 den aşağı düşmezdi. bir göztepe vardı. sadece Türkiyeyi değil avrupayı sallardı. kaç defa şampiyonluğa oynadınız onu söyle yeter

• 1970'lerin başında şimşekler çaktı EsEs 4-5 sezin sampihonlugu kıl payı kaçırdı, yrica 94'te dünya deplasman rekorunu kırdı :))))

• ben eskişehirliyim hiç sevmem eskişehir sporu ilerleyen yıllarda zannetmem ama bu yıl olsun eşşek gibi tüm sokaklarda anırırım :) şampiyon GALATASARAY :))))

0|0
    0|0
    • Bence bağırmamanı tavsiye ederim hacı :) olabilir sevmeyebilirsin biz şehrimizdeki İstanbul takimi tutanlara bişey demeyiz orası size kalmış ama Eskişehir'de kutlama yapamazlar.

• ben yaparım kutlama takım tutmak bi aşktır nasıl eskişehirde doğdun diye esesli kızla evlenmek zorunda değilsen bu da aynısı yalakalık olaun diyede iki takım tutanlarada sözüm bi gönülde iki sevda olmaz ;)

• hayirlisi bakip görçez

0|0
    0|0
    • Aynen ama şu açgözlü yönetim de olmasa... Açık 20 TL kapalı vip A 50 TL... :(((( gelen de kardesimiz Kasımpaşa bide havalar da soğuk, düşün artık

• olmasını isterim ama olamaz

0|0
    0|0
  • Çok zor bir ihtimal bence. İlk beşte bitirir mi deseydin bitirir derdim;)

0|0
    0|0
    • orası bir gerçek ama şampiyonluk da hayırlısı be kardeşim, ES-ES'ime her şeyin en iyisi olsun :))))

• Heheheh:) Hadi hayırlısı olsun bakalım. Şehrinin takımını desteklemek güzel bir şey;) Tebrik ederim seni.

• Sağol kardeşim, bizde tek aşk ESKİŞEHİRSPOR'dur :)Eskişehir'de İstanbul takımları şampiyonluğunu kutlayamaz, Eskişehir'de bir ES-ES bir de oruç tutulur, zaten Eskişehir'e gelen adam ister istemez bağlanıyor bu sevdaya, armamız ve renklerimiz yetiyor :))))))

• Hayal kurma dostum.Bursanınki 50 yılda bir olacak bir şey.En az 50 yıl beklemen gerek :)

0|0
    0|0
    • Hiç bilemeyiz ama bakarsın kapımıza gelir şampiyonluk :)

• Hayal kurmak güzeldir :)

• Bence de Ah şöyle ESESİM şampiyon olsa da bütün Türkiyeyi Siyah-Kırmızıya boyasak... Hayali bile ne güzel oluyor be :))))

• Neden olmasın ki?Bursa şampiyon olmadımı?Bizim neyimiz eksik Bursadan?Biz şuan Bursanın şampiyon olduğu yıldan daha iyiyiz.Eğer Galatasaray ligin ikinci yarısı tökezlerse şampiyon olmamamız için hiçbir sebep yok

1|2
    0|0
Yükleniyor...