Sizce kızlara futbol yakışıyor mu?

Baraj kuran, rövaşata golü atan, C. Ronalda gibi gerilip frikik kullanan, kalede baraj ayarlayan bir kız. Sizce kızlara da futbol yakışıyor mu?

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Pilavlı sohbet yapan, çay içilirken herkesin içinde ben katayım diye atılan, evde altın günleri yapan, komşularla kapı önünde oturup muhabbet eden, yatmadan önce makyajını silen ve başkasını üzerinde aynı kıyafeti gördüğünde kıskançlık krizlerine giren erkek sence nasıl? :)

0|0
    0|0
  • Yok kalsın :D Voleybolcu kızlar daha çekicidir bence yada tenis oynayan bir kız futbol gitmez kadınlara :/

0|0
    0|0
  • bazılarına yakışıyor

0|0
    0|0
  • Açıkçası yakışmıyor, futbol genellikle sertlik içeren hayvansı bir spordur ve karşı cinslerim yapıları huyları suyları herşeyleri itibariyle biraz kıza/kadına benzemeli diye düşünüyorum.Tabi Ragbi(Amerikan futbolu) kadar olmasada Futbol sert bir oyundur. :D

0|0
    0|0
  • Yakışıyor tabi ki futbol sadece erkek oyunu değil, her şey sizinle güzel :)

Tribünlerimiz de :)))) Çiçeksinizz :)))

0|1
    0|0
  • Her renk martıyı öptünüz bir çingene pembesi kaldı he?

Futbolu rahat bırakın!

0|0
    0|0
  • kız futbol takımları da var

bence gayet te yakışır sonuçta bir spor sporun da erkegi kızı olmaz

1|0
    0|0
  • Yakışır tabi niye yakışmasın ama ufak yaşta başlayanların fiziğinde bozulmalar oluyor. Yoksa belli şekilde anlayan ve oynayanlar bence erkeklere karşı daha anlayışlı mantıklı oluyorlar.

0|0
    0|0
  • yakışır derim ama bi şartla

gol attıktan sonrada şu voleybolda ki her sayı sonrası takım arkadaşlarınızın poposuna şaplak atmak gibi orjinal bir sevinç eylemi gerçekleştirirseniz

0|1
    0|1
  • acayip yakışıyor link

0|0
    0|0
  • bence yakışıyor. arsenalin kız takımını izle bak gör yakışıp yakışmadığını :)

0|0
    0|0
  • Bence yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • Cıks. Çok erkeksi...

1|1
    0|0
  • söylediğin şekilde kız hayal ettim ...bana çok sexi ve çekici geldi..neden olmasın...hatta bayılrım...karşılıklı kalelere geçip karşılılklı gol atabiliriz...

0|0
    0|0
  • futbol oynayan kız candır canandır.. ne güzel maç yaparız çift kale ^.^

0|0
    0|0
  • Euro Sport'ta izledim ve berbat oluyor.

0|0
    0|0
  • sence yakışıyor mu ?

0|0
    0|0
    • Erkeklerdeki kadar olmasa da fena değil. Bir kaç tane Dünya Kupası maçı falan izlemiştim gayet iyiydiler ve göze hiçte kötü gelmiyordu

• ''Erkeklerdeki kadar olmasa da fena değil. Bir kaç tane Dünya Kupası maçı falan izlemiştim gayet iyiydiler ve göze hiçte kötü gelmiyordu''. ıste önemlı olan bu . sımdı bu soruyu sordun ve begenende begenmeyende cıkacaktır ama sen begendıysen mesele hallolmustur yakısıodur :)

• yakışır be nıe yakışmasın

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle yakışıyor... hemde solak kızlara daha bir yakışıyor...

0|0
    0|0
  • Kız dedigin kız gibi olmalı bence. Erkeksi gözükür ve hos olmaz bence

0|0
    0|0
  • neden yakışmasın ki heeee

0|0
    0|0
  • hayır yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • yakışmıyor futbol

0|0
    0|0
  • Alex Morgan'a yakışıyor.Diğerlerini salla gitsin :)

0|0
    0|0
  • yakışmıyo futbol kız işi değildir erkek işidir

0|0
    0|0
  • daha çok tahrik eder diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hiç yakışmıyor toplara sert vuramıyorlar :D

0|0
    0|0
  • bence yakışmıyor..

0|0
    0|0
  • bence çok seksi oluyorlar :D

0|0
    0|0
  • sabri gibi isabetli şut atan bir kızla evlenebilirim bile:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• 4 senelik futbol hayatım oldu ben çok yakıştırıyorum şahsen bana yakışıyodu yani :)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır. Herkes yerini bilsin. Kadınlar pembe tarafta erkekler lacivert tarafta dursun . Herkes herşeyi yapacak diye birşey yok ki ya. Futbol erkeklere çok yakışıyor kadınların el atmasına gerek yok.

0|0
    0|0
  • Futbol oynamayı çok severim ama bayanlara yakıştığını düşünmüyorum. Bayanlara yüzme gibi daha estetik sporlar yakışıyor.

0|0
    0|0
  • ben yakıştırmıyorum

0|0
    0|0
  • ERkeklere bile yakışmıyo ki.. :D Ne hallere giriyolar koşarken :D

1|0
    0|0
  • İtici be. Fanatik kızlara lafım yok ama.Oynayanları sevemedim.

1|1
    0|0
  • 6 sene futbol oynadım. Bıraktığımada pişmanım.. Bence becerebilene yakışıyor.

0|0
    0|0
  • alışık olmadığımız için tuhaf geliyor belki ama zamanla daha iyi gelebilir yakışır yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...