Bilgisayar konusunda yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar

yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum. ama bilgisayarlardan hiç anlamam çift çekirdekmiş 4 çekirdekmiş işlemciymiş anakartmış ne olduğunu bilmem ilgilenmemde zaten ilgilensemde anlamam.:D sadece kullanmasını biliyorum ben bu aletin:D yeni bir bilgisayar almam gerekiyor. şuan kullandığım toshibanın leptobu. alalı 4 sene oldu. artık bayaa bozuldu yeni bi masaüstü istiyorum bu sefer. ama markası konusunda falan hiç bir fikrim yok. hertürlü oyunu yüleyeyim bir anda birden çok site açık olabilsin ve asla hiç bi şekilde kasmasın istiyorum. GTA SİMS SAVAŞ OYUNLARI FALAN. hertürlü oyunu rahat rahat yükleyebileyim ve rahat rahat hiç bir sorun olmadan oynayabileyim. Şimdi bana işlemcisi falan bütün özellikleriyle bi bilgisayar önerebilirmisiniz rica etsem? Şöyle herşeyi yüksek beni kaldırabilecek bi masaüstü:D Bilgisayardan anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 gb ram asla yeterli değil.ram 8 gb olmalı.işlemci 4 çekirdekli işlemci olmalı.en önemlisi de ekran kartı.ekran kartının boyutu en az 1 gb, normal olarak 2 gb olmalı.ekran kartı nın bitide önemli en az 192 bit , ideal olarak 256 bit olmalı.mesela ekran kartı nvidia geforce 560 ti modeli çok iyi bir model.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir kıza pc konusunda destek vermek...

Ürkütücü.

0|0
    1|0
    • neden peki ?:D

• şimdi sen bana bir öneride bulunacak mısın bulunmayacak mısın? ondan haber ver :D imla kurallarına bile tam uydum. en iyisi söyle bir şeyler sen. :D

• Origin - Eon 18

Bu notbook'u al pc den daha konforlu oyun oynarsın.

• Para sorun değilse, dell alienware alabilirsin.

0|0
    1|0
    • yani fazla önemli değil ama çok para vermekte istemiyorum. araştırayım ben bunu bi. :D teşekkür ederim. :)

• hemen hemen sıfırdan başladım bende araştırmaya.nette işlemci sıralamaları ekran kartları sıralamaları falan olur onları araştır.sonra markaları ve modellerini araştır gözüne kestir birkaç tanesini sonra pusuya yat indirimleri takip et illa güzel bir makine alırsın biraz araştırmayla

0|0
    0|0
  • masaüstü olarak hp alabilirsin ama sakın hpnin laptopunu alma. çift çekirdek iyi, i7 işlemci, ram ,anakart ,bellek yükse olsun yeter galiba

0|0
    0|0
  • 2 gb ram 4 gb anakart amd işlemcili windows 7 li 2 gb ekran kartı filan toplama bi bilgisayar yaptır

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama toplama istemiyorum. böyle hazırından bulamazmıyımki :D

• teşekkürler :) her zaman burdayım bilgisayarın bozulduğunda beni ekle elimden geldiğince yardımcı olurum o bilgisayarcı bozuntusu gibi mırın kırın etmem :)

• 4 çekirdek işlemciyi kesin tercih etmelisin

1|0
    0|0
    • bunu hemen not ediyorum. :):)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...