Dışarı çıkarken erkekler kızlar için mi giyinir kızlar da erkekler için mi giyinip süslenir? sizce

kim nederse desin kimse doğal olamıyor bakkala giderken bile ay böyle görmesinler beni söyle derler diye süslenip çıkarlar bakkla bence doğal olmak lazım özel günler hariç bu kadarda süslü olmamak lazım sizce

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• sadece dışarıda değil ev halim de özenlidir. kesinlikle kendim için bu. süslü olunca kendimi kendim gibi hissediyorum. bakımsız olunca aynaya baktıgımda hastaymışım gibi göründüğümde psikolojim bozuluyor :)

1|2
    0|0
    • ayyy barbi gibisin yani zor hemde çok zor

• olabilir tabi o ihtimal :))

• ilkokul arkadaş çıkışta öğretmeni beklerdiki durağa kadar beraber yürüyelim diye çok fena aşıktı :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Psikolojiyle ilgili araştırmalarda kızlar kendi hemcinslerine üstünlük kurmak için süsleniyorlarmış..

1|1
    0|0
  • ben önce kendim için giyinirim de süslenirimde kendime olan saygımdan ama başkasını bilemem ve bu bence dış görünüşe önem vermek çok çok önemlidir, ben insanları önce dış görünüşü ile değerlendiririm

0|0
    0|0
    • yanlış saplantı güzellik para etmiyor zaten erseydi neler olardı neler

• Aynen öyle genellemiyorum ama %90'ı böyle...

0|0
    0|0
  • Erkekleri bilmem ama kadinlar kadinlar icin suslenir

0|0
    0|0
    • havalı ya senden çok çok iyi giyinmişse kıskançlık krizinemi giriyorsun

• geçen biriyle ks den konuştum öyle dedi banda ondan sordum çok güzelim aralarına almıyorlar dedi

• Guzellik gorecelidir. Mazeret

• Mal mal sorular sorma hahah

0|0
    0|1
    • ya bi sittir git belamısın nesin :)))))))zuzuzuzuzuhahhahah

• evet açık soru sorabilecek kadar cesurummm.:) çoğu erkeğin korktuğu kadar cesurum bi yerlerine battı sanırım tatlım:D

• batacak delik yok bende 2 tane var sende zaten oyna oyna dur cesur kız olamazsın çünkü ergensin büyümen lazım :)

• aynen dogru söylemişşsin işte dogal olucan var markete gdıcek kız altta esofman dudakta kırmızı ruj :D saçmalık yanı onlaın erkekleresuslendıgı kesınde kndı adıma kndım için gıyınırım kımse ıçın degl kndıme olan saygımdan bakımlı temız olmak sart :)

0|0
    0|0
  • Markete giderken hiç süslenmem pjimalarla bile çıkarım, ama çarşı pazar da süslenirim fakat çok fazla değil.. Özel bi yer olmadıkça fazla abartmam yani gereksiz bence aşırısı :)

0|0
    0|0
  • Ne erkeği yaaa . ne yapıyosam kendim için önce kendiiim.

0|0
    0|0
  • hemcinslerim için her şey :D

0|0
    0|0
  • birkere bakkala markete giderken öyle makyaj yapıp süslenip püslenip gitmem eşofmanlarımı giyer saçmalarımı toplar yada örer giderim sporada öyle , ama arkadaşlarımla buluşacağımda kurslarımda yada insan içine çıktığımda tabiki biraz özen gösteririm ama bu kendimi birilerine beğendirmek için aman beni görsün birileri erkekler beğensin teklif etsin diye değil klasik olacak ama kendime olan saygımdan dolayı yaparım özgüvenimin getirdiği bir şey hani kendimi iyi hissettiriyor ilgi çekiyorsun sonuçta ayrıcalıklı bir konuma sokuyor dış görünüş bazen bunun için aslında hani bu ilgi kız yada erkek farketmiyor oldukça derine indim umarım anladın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• incir yaprağıyla örtünmek idealdir aslında.

0|0
    0|1
  • yok öyle bi' dünya..

0|0
    0|0
  • Kızlar olmasa, şahsen ben eşofman dışında hiçbir şey giymem :)

0|0
    0|0
  • milfler için

0|0
    0|0
Yükleniyor...