Natürel bodyci ile natürel olmayan arasındaki farkı söylermisiniz?

Ben zaten biliyorumda sizin aklınızda ne var onu merak ediyorum. Gıda takviyesine zararlı diyen ve kullananada natürel değil diyen insanlara rastlıyorum bu bilgileri nereden ediniyorlar? Merak içerisindeyim.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Naturel değilse sporu bırakıncaa foss diye söner kaslar yağa dönüşür

0|0
    0|1
    • Bırakmicaksın :D hem ben 2 yıl yapıp 8 ay bıraktım foss diye sönmedi.

• sönme diye bişey yok hacim kaybeder küçülürsün, ayrıca kaslar yağa dönüşmez. @paks124

• Ben denemedim tabiki... o kadar kesin bilememe böyle bir duyumum vardı yazdım ayrıca şuda bir gerçek herkesin farklı bir vücudu var bir yiyecek birine çok faydalıyken bir diğerini öldüredebilir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• bu soruyu bu sitede sorarsan böyle cevaplar alırsın :) adamlar yağları kasa kasları yağa dönüştürür vücudunu sarkıttırır. neyse soruna ben cevap vereyim, naturel daha sağlıklıdır steroidin zararları bana göre yararlarından çok daha fazla, egolar uğruna yapılmaması gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İlaç ile 3 ayda istediğin vucudu elde edersin sadece sporu brktktan snra ve yaş ilerlediğinde sarkmalar oluşr tk sorun bu naturel de öyle bişi yok sarkma gibi

0|0
    0|1
    • İlaç? Protein tozları yapay değil hatırlatırım. Ve ilaç (drog) diyede geçmiyor literatürde. Steroid olsa tamam yaparsın ve erir ama steroidle yapan Arnold u bile görüyoruz adam zor eriyor.

• Kas, sinir hücresi gibidir yeniden oluşturulamaz sadece mikro yırtıklar tamir edilerek kütle kazanılır natürelde olsan bir miktar sarkma olur tabi fast food yersen

Yükleniyor...