Krasiç devre arasında gönderilirse Fenerbahçe için büyük kayıp olur mu ?

krasiç devre arasında gönderilirse Fenerbahçe için büyük kayıp olur mu ? ve gidersene tarz bir futbolcu alınmalı ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• krasic takımın kaderini etkileyecek, öenmli ayaklarından olabilcek bir futbolcu değil, hiç olmadı, abartmaya gerek yok. Bu takımlara bir sürü krasic gibi adam geldi gitti, gitse 1 sezonda unutulur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle giderse problem yok ama ben iyi işler başarıcağını düşünüyorum.. uzun sakatlık dönemınden sonra alısacak türk futboluna..

0|0
    0|0
  • Gitmeli yer kaplıyor, gitsin ve hızlı olup defansifi iyi olan bir adam gelsin.

0|0
    0|0
  • bu nasıl soru Allahım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu performanstakikrasici kaybetmek etkilemez ama adamda potansiyel var

0|0
    0|0
  • Şu anda sırıttığı aşikar. Halısahada topa hasret kalmış emmiler gibi alıp depara kalkıyor. CSKA'da yıldız olmuş Juventus'ta da kör topal oynamış bir adam demez kimse şu haline bakarak. Ben yine de sezon sonuna kadar beklemesi lazım FB'lilerin diye düşünüyorum. Sezon sonunda düşünülür. He bence Stoch ve özellikle Krasic, Sow Kuyt gibi hele de Meireles gibi yabancı kalitesini taşımıyorlar.

0|0
    0|0
  • Bakalım bu devre gönderecekler mi dfgfdgfsd

0|0
    0|0
  • krasiçin yaşındaki adamlara avrupada olgunluk hatta yaşlılık çağında gözüyle bakılır, bu saatten sonra potansiyelin faydası ne.sakatlık falan eyvallah da milyonlarca euroluk adam 2.lig b takımına karşı 2 çalım atamıyorsa o adamdan bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • yemin ederim, guiza bile fenere daha faydalı olmuştu.. bu adam topu ayağında tutamıyor :/ nasıl rüzgarın oğludur anlayamadım gitti.. alışma süreci falan bekletilmeden gönderilmesini istiyorum sayın başkan

0|0
    0|0
  • ilk geldiginde kotu oynamiyodu sakatlikta gecirdi devre arasi kampindan sonra cok farkli bi krasic izleyecegimizi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Bence devre arasına kadar zaman var ozaman gücünü toparlar ve 1 aylık zaman dilimide olucak iyice güçlenmiş olucak ben derimki kalsın.

0|0
    0|0
  • isabetli bi karar olur ne faydasını gördikkkii...

0|0
    0|0
Yükleniyor...