İnsanların sizin hakkında iyi ya da kötü eleştirilerine takıyor musunuz?

Bugün vizeye çalışıyorduk 4-5 arkadaş. Arkadaşın biri kıza bugün hiç güzel değilsin gibisine şakasına laflar söyledi. Kız baya taktı bu laflara 10 dk bir tuvalete gidip makyajını filan yeniliyor. Ne kadan saçma bir o kadan da ilginç. Siz takar mısınız insanları ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eleştirileri değil eleştiri yapan önemli ve benim taktığım bu.

Her insan her insanı eleştiremez böyle bir lüksü yok kimsenin, herkesin haddini bilmesi gerekir.

Okumuş hayatını ilme irfana vermiş insanı kalkıp köy kahvesinde okey oynayan idris amca eleştirse ne olur, eleştirmese ne olur?

Eğer ciddiye alınacak birisi olursa elbet ki dikkat ederim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• genelde takarım ama kimin dediği de önemli tabiii

0|0
    0|0
  • bnce aklı yernde olan kendine azda olsa güvenni olan insan takmaz .. muhtemelen kızda crkın olduğunu düşünüyodu öyle bi kompleksi varmşki değeri 5 kuruş etmeyen adamın soledklerine takmş

0|0
    0|0
  • Takarım.

0|1
    0|0
    • sen na kadar müstesna bir insansın, ne kadarn iyisin, sen insanlığın güneşi geleceğimizin teminatı gibisin...sigaran var mı?...asdsad

• köpek öldüren...sadsadasdasd yalandır o, neler denedim neler

• ohooo. :) bi bakış, ses ( hani eleştiri değil ) bile moralimi bozabilir. eleştirinin altından kalkamam. tabi bi yanımda duymazdan gelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iyi birşey dediklerinde acayip sinir oluyorum sanki o saatten sonra mecburmuşum gibi.

1|0
    0|0
  • kişiye göre değişir. bazı tosunların seviyesiz eleştirileri bana zevk bile verir hatta neden dersen aslında bana kendileriyle ilgili ipuçları verir aslında. onlar üzerinden yürürüm.

ama önem verdiğim kişikerden gelen eleştirilere takılırım evet değerlendiririm mutlaka haklılık payı var mı diye

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Taner öz güven patlaması yaşıyor adam ya

• hayatımı yaşarım kim ne isterse desin isteyen muhabbet eder isteyen etmez

0|0
    0|0
  • kızın dünyası yıkılmıştır ne kadar tipsiz olsada tipsizsin demek kızlar için büyük bir yıkımdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...