4 gündür kalça ve bel sıkılaştırma hareketlerine her sabah ve aksam toplam 40 dakika ayırıyorum ne zaman vücut sıkılaşır ve yerine oturur?

Lütfen goruslerinizi bildirin?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay içinde büyük fark görürsün.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaptığın hareketlerin ne olduğuna bağlı. Squat varsa bu çalışmaların işine, yemene de dikkat ediyorsan bir-buçuk ay sonunda farkı hissedersin.

0|0
    0|0
    • Squat var lunch a da başlıyorum bir de emekler gibi durup bir bacağı yularıya doğru kaldırırsın ya hani adını bilmiyorum onu yapıyorum kalça için olanında

• Anladım. Yeterli olabilecek bir antreman aslında ama bir iki eklemenin yararlı olacağı düşüncesindeyim. Öncelikle yapmıyorsan, kardiyo ekle. Yarım saat dahi olsa değişken tempolu koşu yapabilirsin.
      Lunge yaparken, sadece ileri doğru değil, geriye doğru adım alarak da yap. Unutma ki 3 adet kalça kası var ve hepsinin çalıştırılması lazım. Yoksa biri gelişir, biri zayıf kalırsa, şekili de bozuk olur.

• Tamam çok teşekkür ederim bilmiyodum bunu

• Bacak kasları büyük kaslardır antremanları en fazla haftada 3 kez yapılmalı idmanları zorlayarak yapmalısı yoksa kasların dinlenemediği için gelişmez.

0|0
    0|0
  • Vucut gelisiminde spor %30 etkiliyken beslenme %70lik bolumu kapsar

0|0
    0|0
  • bir ayda o bicm olursun

0|0
    0|0
  • 3-5 ay sonra

0|0
    0|0
  • 8-12 haftada farkı görürsün detaylı yardmcı olmamı istersen özelden yaz istersen..

0|0
    0|0
  • 4 günde değişim beklersen bişey yapamassın 2 3 ayda netleşir

1|0
    0|0
  • en az 20günle 1ay etkisini göre bilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beslenmeyle beraber 6 ay.

0|0
    0|0
  • 2-3 ay içerisinde farkı göreceksin.

0|0
    0|0
    • Daha kısa zamanda görebilsem keske ya kışın yapmaya çok üşendim şimdi de ağırlıklı yapmaya çalışıyorum dakikasını da arttırmayı düşünüyorum denize bu şekilde girmek te istemiyorum kilolu birisi de değilim allahtan sadece yanlarım çıktı biraz bir de popom yumuşak olmasaydi iyiydi ona da yapiyoruz biseylee iste squat lunch filan

• 1 ay içerisinde farkı göreceksindir ama kıvama gelmesi 2-3 ayı bulur. Ayrıca çok yüklenme vücuduna, her şeyin fazlası zarar unutma :)

• Tamam canım çok teşekkür ederim 😊

Yükleniyor...