Bir olay karşısında bir şekilde bağırın...

Sizi sinirlendirecek bir olay yaşadınız ve acaip kızgınsınız. Olay nedir ve nasıl bağırırsınız ?

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• Bağıramam ben bir bağırır iki gülerim . Konu çok ciddiyse de önce susarım ağzından kötü birşey çıkmasını beklerim . Sonra ağlarım suçlu hissetsin diye . O zaten hemen susar bu sefer ben bağırmaya başlarım böyle birşeyi nasıl söyledin diye . Sonra sinirlenip odadan çıkarım . SONUÇ: O özür diler söyledikleri için ben affetmem .

0|0
    0|0
    • Oha korktum senden...

• O kadar farklı bir durumda değiliz.

• Annen baban ayrı mı?

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 tane telefon birde cam kırdım ergen kardeşim yüzünden liselilerden nefret ediyorum gidin lan hayatımdan hellllllllllll yeaahhhhh ...

1|0
    0|0
  • Ben herhangi bir maddeye vurmadan rahat edemem. Dolaba kafa atıp duvarı yumruklamak gibi. Tabi çok kızdığım zamanlar.

0|0
    0|0
    • Elimi kırdım 2 kere. Pek sağlıklı değil yahu...

• Ben caydım o şekilden artık.

• Tercih meselesi efendim :)

• LLaaaaahhhnnnnn... olay mühim değil

1|0
    0|0
  • selçuk ara pasını atmış.. elmander rakip savunmanın gerisinden çıkmış kaleciyle karşı karşıya.. yan hakem ofsayt bayrağını kaldırıyor ve orta hakem de ona uyarak düdüğü çalıyor.. gel de bağırma...

0|0
    0|0
  • ben ne kedi gibi mırıldanırım ne de karga gibi ciyak viyak diye rahatsız edici bağırırım.Omuzundan sert bir şekilde kavradım mı o benim gücümü anlar zaten birkişinin beni kızdırması ya da bir olayın zordur.Çünkü;herkese babam bile olsa çok iyi mesafe koyarım buna şans tanımam.

0|0
    0|0
  • çok kızgınsam birşeyler fırlatırım ya da birşeylere vururum. bağırmaya gelirsek de duruma göre ne söyleyeceğim değişir

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bi kere arkadaşım vuruldu, o zaman çok kızdım işte.

0|0
    0|0
  • ben bağırmam ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...