Siz arkadaşlarınıza bakıştığınızı anlatıyor musunuz?

erkekler sorum sizlere...

Bir kaç gün önce lisede en yakın arkadaşım bana sınıf arkadaşımın galiba benden hoşlandığını dedi.Bende genelde bir arkadaşım gibi ona iyi davranırım.Ama ben onunla takılan ayrı bir sınıf arkadaşımı seviyorum onun benimle ilgili ne düşündüğünü bilmiyorum ama öğlesine bakışıyoruz.Ama kavgalıyız aylardır.Benden hoşlanan çocuk bir kaç gündür bana çok yakın davranıyor birşey istediği zaman bana soruyor.Dün derste bana bakıyordu beni çağırdı bir şey sordu sevdiğim çocuğun arkası dönüktü döndü oda bana baktı.O zaman bende bir garip oldum doğru dürüst bir cevap veremedim.Sonra yine karşılaştık nasılsın falan dedim gülümsündü sevindi sonra yüzümü çevirdim sevdiğim çocuk geldiğini gördüm onunla bir birimize baktık.Ama bugün bana soğuk davrandı birşey sorduğu zaman gitti arkadaşıma sordu.Acaba sevdiğim çocuk birşeyler mi söyledi?Siz erkekler söylermisiniz arkadaşlarınızla bir kızla bakıştığınızı ve ya bir kızın size baktığını?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Adamından adamına değişir.Bu adamlar 3'e ayrılır.Bir:herkese herşeyini anlatan,sevdasını yüreğinde saklayamayan gereksiz tipler.İki:arkadaşlarına tatlı bir heyecanla saf kalbiyle anlatıp mutlu olanlar bunlar gerçekten severler ama saf temiz çocuklardır anlattıkları içtendir.Üç sert ve yüreğini sevdasıyla kaplayan adamlar sevdiğine sevdiğini hissettirir,kolay kolay sevdiğini sevdiğine söylemez,kimseye bu konuları açmaz.Bence seninki 3'üncü senden adım bekliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kimisi hareket adamıdır dedigini yapar kimisi edebiyat adamıdır bir sürü şey anlatır ama öyle üsturpludur ki sende bunda bişeyler var dersin ama eyleme girişme olayı pek yoktr kimide susar susar turnayı gözünden vurur anlamazsın

0|0
    0|0
  • Başlığa cevap veriyorum. Bazı erkeklerin tarzı değildir böyle gönül ilişkilerini anlatmak. bazıları ise boş boğazlıktan ( yada hava atmaktan ) anlaıtr. kişiliğe göre farklılık gösterır.

0|0
    0|0
  • Cok sık ve sürekli oldugu ıcın söylemek veya anlatmak asırı abartı bısey.Sende fazla abartmıssın.Mınık sey bu.

0|0
    0|0
  • Dedikodunun erkeği kızı olmuyor.

0|0
    0|0
  • bakıştığımızda anlaşılıyor zaten hepsi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...