Erkekler konuştukları her kadını bu kadar incelerler mi?

Sevgilim değil arkadaşım. konuşurken eğer çok yakınımda ise yüzümün her bir noktasını inceleyerek konuştuğunu hissediyorum.gözümde dudaklarımda yanaklarımda gözünü gezdirerek konuşuyor veya beni dinliyor.erkekler her konuştuğu kıza bu kadar detaylı bakarlar mı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bakar niye bakmasın sizde bakıyosun

mesela ben bir kızla konuşurken ve yanlarından geçerken baştan aşağı süzerek ayakkabıdan başlıyo,pantolon,tişört hepsine bakıyooo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende de karşıdakinin genelde dudaklarına bakarim yüzüne felan bakmam sanki duymuyorumda ağız okuyorum gibi ilginç bir huy.ama güzel bir kız varsa karşımdaydıtm uzun incelerim sonrada bakmam bir daha.belli bir an için.

0|0
    0|0
  • konuşulursa incelenir doğrudur

0|0
    0|0
  • hoşlandığı kızlara bakar

0|0
    0|0
  • cekıcısın demekkı

0|0
    0|0
  • yapmaz,ama yapmalılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadaşının takıntısı falandır o. huyudur nebileyim işte. bazen insan gözlerinin içine bakamaz gözlerini kaçırmaya çalışır. senin arkadaşında gözlerine bakamıyodur çok yakınındayken. gözlerini kaçırdığındada seninle konuşurken etrafa bakamıyacağına göre yüzüne bakıyordur işte.:D yada bunun gibi bi durumdur .:D

0|0
    0|0
    • yok gözlerle sorunu yok sohbet uzun sürerse dakikalarca gözlerini gözlerime de dikebiliyor :)

• erkek - kız fark etmiyor aslında kişiden kişiye değişir... alışkanlıkta olabilir , başkalarıylada konuşurkende öyle olabilir.. kimi yere bakar kimi başka bi noktaya odaklanır kimi inceler böyle... ben gözlere kilitlenirim :D

0|0
    0|0
  • Bıyıklarına kadar bakarlar

Tırnakları da çok incelerler bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...