Niye şişman duruyorum?

ya arkadaşlar anlamıyorum ben 1.60 boyunda 48 kiloyumm benimle aynı ölçülere ait kişiler benden daha zayıf duruyor kemiklerim iri desem lise başlarında çöp kadardım üniversiteye kadaar kilo aldım ve 48 kiloyum şu an olmam gereken kilo ama şişman duruyorum neden hıı neden ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence sen kendini şişman hissediyon. Boyunun biraz kısa olması nedeniyle öyle hissediyorsun. Bunu kendin aşman lazım. Kendini kiloluyum gibi koşullandırmaman ve Allah a şükür bu boy ve bu kilodayım. Ya daha kötüsü olsaydı diye düşünmen gerek

0|0
    0|0
  • doktora git vücudun şiş senin demekki

1|0
    0|0
  • İdeal kilo yoktur ideal yag orani vardir kadınlarda 20-22 en iyi oranlardır yag oranini ölçmelisin.

0|0
    0|0
  • Sporla ilgileniyor musunz

0|0
    0|1
  • Fitness salonuna yazıl. Vücudun toplanması lazım, o zaman çok iyi olur.

0|0
    0|0
    • yazıldımda 10 gün sonunda 1 gram dahi azalmayınca sinirlendim bıraktım :D 10 gün ne ki diceksinde insan 1 çğün yemediğinde bile 1 gram verir

• Beden kitle indeksine göre zayıf grubundasın. İdeal kilon 53 olması lazım. İnşallah Anoreksiya Nervoza başlangıcı değildir :) Spora 2-3 ay devam etmelisin.

• Bence Sen hastasin

0|0
    0|0
  • 48 kilo değilsin demek ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıkılaşman lazım o zaman. Spor yap.

0|0
    0|0
  • çok yeme kızım cok yemaaaa

0|0
    0|0
    • kilom normal bikere olmam gereken kilodayım ama sadece benle aynı olanlar dha zayıf duruyor

• Bence sende o görüş. şişman değilsin.

0|0
    0|0
  • Vucudun sıkı degil demekki spor yapman lazim

0|0
    0|0
  • Kemikleriniz iridir muhtemelen

0|0
    0|0
Yükleniyor...