Kızların sadece terbiyeli olması yetmiyor mu illa kaşar mı olalım ?

erkekler kızların sadece terbiyeli tatlı olması yetmiyor mu ? neden çoğu erkek kaşar kızlara bakıyor onlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? oyle olmam ama ılla oyle mı olmak lazım? birde sokakta öküz gbı bakan erkekelre sesleniyorum amacınız ne ? bir kıza bakıp bakmamanız için nedenler neler esasında aklınızda hayalinizde nasıl bı kız var adriana lima demeyin :D onun kısılık ve gorunus olarak acıklar mısınız şimdiden teşekürler..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kaşar kız cinsel yönden çekicidir. Çoğu zaman açık giyinir ya da dar kıyafetler giymeyi seçer. 10 erkekten 8i kendisine yavşayan kıza dayanamaz. geri kalan 2 kişiden biri deneyim sahibi olup bu tarz insanlardan uzak durmayı tercih eder. Zaten 10. kişi ise prensip gereği o tatz insanları hayatına dail etmez edemez...

HEr erkeğin hayalinde güzel bir kız yatar maalesef güzel kadını elde tutmak zordur. Talep fazla olduğundan bir süre sonra başka heyecanlar arayacaktır. Bence kadın dediğin güzel olmalı ama yüzüne baktığında ne kadar tatlı diyeceğin kadar sevimli suratı olmalı. Ve asla erkeği sıkmamalı Terminatör gibi kurallar koymamalı :D

0|0
    0|0
    • yorumunu beğendim :) haklısın .d

• Peki hanımefendi bu konuda sizin fikriniz nedir ?

• herşeyin azı karar coğu zarar ölçüyü bileceksin :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Ba ba ba ba çlişkiye bakkkkkkkkkkkkkk :)

"neden çoğu erkek kaşar kızlara bakıyor onlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?"

"birde sokakta öküz gbı bakan erkekelre sesleniyorum amacınız ne ?"

Demek ki sana da bakan erkekler varmışşşşşşş, demek ki her erkek kaşar kızlara bakmıyormuş.

Sen aslında demek istediğğn ne biliyo musun :) hoşlandığım çocuklar benden hoşlanmıyor ama lafı dolandırıyorsun sadece değil mi bayan gizli kullanıcı :D

0|0
    0|0
    • 1. erkegın sana bakması sokakta kasar oldugunu gostermez kapalılara bakanlar var ben kı gıyınımıme çok dıkkat ederım hadı acık gıyınenlerı anlarım ama

2.evet yanı hoslandıgım kımse bana bakmıyo :D

3. çok ıyı analız yapıyosun la :DD

• Zaten dedim erkeklerin her baktığı kaşar değildir diye :)

• tamam :)

• Görünüşe ve fiziğe önem verme bunlar gelip geçici, hem fizik çoğu kadın da var. Bir erkek olarak söylüyorum görüntüsüne çok önem veren erkekler için sadece zevk unsurudur. Sen karakterine önem ver. Güçlü bir karakter olmaya bak. O zaman bütün erkekler hayran kalır.

0|0
    0|0
  • açık sözlü yanında çok rahat davranabildiğim beni ben yapan özelliklerime dokunmayan küfür ettiğimde bana cins cins bakmayan bir kız isterim ben. kaşar meselesine gelincede nerde beleş oraya yerleş lafı vardır bence buradaki kaşara bakmayı iyi açıklıyor..

0|0
    0|0
  • kızlara kızlar daha cok bakıyo nedense erkekler bakınca batıyo.Dikkat çekmek için o kadar uğraşıp güzel kıyafetler makyaj saç falan bilmemne yapıyosunuz dogal olarak dikkat çekiyosunuz.ama nedense bu seferde dikkat çektiğiniz için kızıyosunuz.Tuhaafff...

Biz kimiizz?

-kadınıızzz

Ne istiyoruz

-Bilmiyoruuzzz

Ne zamaan

-Hemeeen

0|0
    0|0
    • Biz kimiizz?

-kadınıızzz

Ne istiyoruz

-Bilmiyoruuzzz

Ne zamaan

-Hemeeen

:D:D :D

erkelerin fıtratında bakmak var kadın düzgün giyenecek o zaman :)

• Ben yanlis giyindikleri icin bakildiklarini dusunmuyorum. Kizlar kizlara daha cok bakiyo ayrica.cunku kimsenin cantasi ayakkabi erkeklerin umrunda degil.biz butune bakariz:)

• kaşar sevmiyorum verebilecek potansiyelleri cok olduğundan ilgi görüyorlar sen yolunda devam et.

0|0
    0|0
  • Vallaha ben kaşar kızlara kesinlikle bakmam

nerede düzgün efendi iyi ahlaklı kız varsa kedi gibi bir köşede duruyorsa hemen yaklaşırım.. hiç kaçarı yok :)

0|0
    0|0
  • Senin kaşar tanımını cidden merak ettim, nedir tam olarak?

0|0
    0|0
    • erkeklerle geregınden fazla samımı olan orasını burasını acan dıkkat cekmeye calısan verici.

• Kadın kendi cinsine böyle yaparsa, erkek cinsi n'apmaz size.. :/

• sizde aynı seyı dusunmuyor musunuz benım cok basım yandı boyle kızlar yuzunden benle ugrastılar hep ondan bu nefretım

• terbiyeli olmak seni tatmin etmiyosa kaşar ol insanlara yaranmayada çalışma

0|0
    0|0
  • bu genellemeler de beni bitirdi vay arkadaş ya

0|0
    0|0
  • asla kasarlardan olma erkeklerın duzgun olanlarıyla muhatap ol

0|0
    0|0
    • kaşar olmayıp tatlı nasıl olunuyo la maksak dikkat cekmek deıl dogru kısiyi bulmak için :)?

• dogru kısıyı buldugunu nasl anlamak ıstıyorsun sorun bu mu? bence kafanda krıterler olsun bunu dene veuyuyorsa dogru ksıdır

• eger kiz acik giyinmisse bakarlar, dar pantalin giydiyse göte bakilir sütyen yoksa gögüslere olay bu

0|0
    0|0
  • İlla öyle olman lazım.

0|0
    0|0
  • terbiyeli kızlar pek tercih edilmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hem cinselerini kötü tabirlerle ifade etmen senin sorunun bence

Sende pek terbiyeli sayılmazsın güzelim ;)

0|0
    0|0
    • dogru degıl mı ya da benım cevremde cok var kaşar napalım .bir de ;) işaretı koyunca laf soktum zannetme :D

• ergen pakedi seni

Yükleniyor...