İstedegim yerden kilo vermek icin?

168 boyunda 57 kiloydum Diyetle 53 kiloya indim 3 kilo daha vermek istiyorum ama gobek ve bacaklarim inceliyor. zaten kalin olmayan bacaklarim var sadece ust bolgeden zayiflamanin bir yolu var mi? 😕

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel zayıflama yok.

0|0
    0|0
    • Ust bolgeyi zayiflatan egzersizler ise yaramaz mi?

• Ölçtürürsen büyük ihtimalle yanlış çıkar. Tam çıkmaz. Tahmin yapabilirsin. Tahminine ek olarak yine ölçtürebilirsin, destek olarak. Spor salonları ölçüyor bazıları.

cdn.builtlean.com/.../...-fat-percentage-women.jpg

Bak şu resimden kendininkini tahmin edebilirsin. Yağ oranını bul, sonra kaça inmek istediğini seç. Sonra yağ oranını kilondan hesapla ve kaç kilo yağ yakacağını bul. Bir diyet programı yap tamamdır.

• 25 benim 😃 peki cok tesekkürler bir gün 15leri de görürüz insallah 😂

Erkekler Ne Diyor 2

• Bölgesel zayıflama yok. Yağ yakıp bacak ve kalca kaslarını geliştirirsen istediğin vücuda sahip olursun

0|0
    0|0
  • Kanks öyle bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl diyet yaptın?

0|0
    0|0
    • Sabahlari turk kahvesi sekersiz. Ama baska bisey yemiceksin. Aksam 5ten once yemek yedim cok kalorisi olmayan seyler. meyve yedim cok fazla acikinca elma mesela. Ac durdum kisacasi zararli ama benim yapim hizli kilo alip verebiliyo kolay oldu

• Dene o zaman türk kahvesi ve elma cok tok tutuyor. Bogazını da tuttun mu verirsin 3 5 kilo :D

• Denicem teşekkürler :)

• yok öyle bişi yok öyle bişi yok öyle bişi

0|0
    0|0
Yükleniyor...