Yok mu adam gbi fitnesci?

Arkadaslar uzun aradan snra spora dondum 185 71 kiloym hırs yaptm tavuk pilav makarna yiyorum abartili sekilde idman gunlerimde soyle pazartesi carsamba cumartesi bu. iyimi var mı iyi bir fitnessci yardm etsn lutfen?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar dostum cocuklugumdan beridir sporla ugrastim yüzme ile basladim 3 sene oncesine kadarda spor salonlarindan cikmazdim. Simdi biraktim tabi zamanim yok.

Oncelikle beslenmen cok onemli, sabah yumurtani eksik etme proteindir ve sabah kahvaltisi olmazsa olmazdir. Oglen balik ve salatalik gibi beyaz et tercih et. Aksamlari da tavuk ve haslanmis patates yiyebilirsin yatmadan yarim saat oncede meyve yemelisin.

0|0
    0|0
    • Oglen de tavuk felan yiyorum su konservede satilan somonmu ne onlardanda yesemmiki 3 gun spor iyimi bide

• Tavuk da beyaz et sonucta vede 2 sene vs orda olan bayagı iyi vucutcu arkadaslarda bunu soyluyo bna hicbiride balık olmazsa bu isden vazgec demedi htta balık kelimesi gecmedi :-D onlarda yeseler derlerdi oglenleri balık yiyoruz falan ama kmse demedi sonucta saglkli beslen programi yapmiyoruz kas olusturmak hacim icin kilo almak icn bise soyluyolar

• Bak kardesim hicbirseyden bir bilgin yok tavukta beyaz ettir evet ama tavuk sert ve daha yagli bir yiyecektir daha kurudur. Ekmegide fazla abartmaman lazim, hamurlu yiyeceklerden uzak dur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Onu şöyle yapalım pazartesi carsamba cuma yapalım onu. Baktın çok sıkıldın pazar da cardio yaparsın. Temelin yoksa compound hareketleriyle başla (Squat, Deadlift, Benchpress vs..) Bu arada günlük kaç kalori protein olmanı filan bilmeni lazım. O konuları bilmiyorsan anlatabilirim :)

0|0
    0|0
  • Dostum kilo başı yag oranını saymadan 2.75 gram protein al kaslar dinlendigi zaman büyür haftada 2-3 kez küçük kasları 2 kezde büyük kasları çalıştır idmanları düzgün kendini zorlayark yap korkma naturelsen sakatlanmazsın beyaz prinç kalitesiz karbonhidrattır kabuklarından ayrıldığı için besin degerlerini kaybeder onun yerine esmer prinç tüket iyi beslen kalorini iyi ayarla günlük 300 kalori bile eksik alsan kasların büyümez. vitaminlerini al ben 180 80 kiloyum 6 yıldır spor yapıyorum.

0|0
    0|0
  • abartili sekilde yemene gerek uok doyana kadar ye bide yanina salatada yap idman gununu nir gun daha artirip veya azaltabilirsin sana kalmis antremandan sonra muz yiyrbilirsin ayrica

0|0
    0|0
    • Pzts cars cuma cumartesimi yapsam diye dusunuyorum az gbi geliyo bna nedense spor hocası olsn ordaki kasli sporcularn dedi hep ayni al tencereyi onune fazla fzla ye bide bn zayf oldm icin diyoda olabilirler

• ye ama olene kadarda yeme gunlerini ust uste getirmemeye dikkat et soyledigin gunler iyidir ben o gunlerde yapiyorum sporumu

• Antrenmanlarinin çok yoğun olması gerek. Et yumurta vs protein yeterince alman gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...