Basenlerimle başım dertte yardımcı olabilir misiniz?

Hem boyum (176cm) hem de kilom (95) var. Heryolu denedim diyet, spor, doktor vs ama çok zor kilo veriyorum. Herhangi bir sağlık sorunum da çıkmadı. Vücudumun üst kısmından memnunum ama gel gelelim basenlerimle başım dertte. Önerilerinizi bekliyorum?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• koşu bisiklet kendini zorlya bildigin kdar zorluyacaksın basenler gider bende spora başladım göbegim gitmedi ama basenlerin iyi eridi

1|0
    0|0
    • O halde seni tebrik ederim:)

Göbek sorunu daha kolay çözülüyor,düzenli mekik çekmeye bakıyor ;))

• göbek cok olunca kolay kolay gitmiyor basenler daha hızlı eriyor

Erkekler Ne Diyor 11

• Basenlerimle başım dertte demişsin de 40 kg fazlan var. Bir an önce kilo vermelisin.

Bu gibi durumlarda ''Üst tarafın iyi, altta fazlalıkların var.'' diyen kişiler dostun değil düşmanındır. Benim gibi kişiler ise gerçek dosttur. Hırslan biraz 21 yaşında 100 kg olan kadın mı olur? Bir daha gelecek mi bu yılların geri? Her an kalp krizi falan geçirebileceğini biliyor musun? Kör ve topal olmadığı sürece kimsenin seni beğenmeyeceğinin* farkında mısın?

Yapman gereken şey, sporu hayatına tam anlamıyla dahil etmen. Öncelikle ''taktığın'' basenleri eritmek için yapman gerekenler bisiklet, yüksek tempolarda koşmak ve merdiven inip çıkmak. Beslenmede ise lifli ve tok tutan gıdaları tercih etmeye başla. Limon ve portakal gibi meyveleri fazlasıyla tüket. Tuzu, unu, şekeri tamamen hayatından çıkar. Özetle 40 kg fazlan varken tüm gün hareket etmesen de az yiyerek zayıflarsın bunun farkına var.

* Tombalak fetişi olanlar hariç ki onlarda yalnızca sexual olarak beğenir.

3|1
    0|0
  • diyet ve spor. metabolizman çok yavaş olabilir. o yüzden spora biraz yüklenmen gerekir. yürüyüş falan dışında biraz yüksekçe tempolu koşu daha etkili olur. ayrıca koşu bandını mümkün olduğunca kullanmamayaçalış.

1|0
    0|0
  • 176boy 95 kg ve üst kısımdan memnunsan basenlerde gerçekten bir yoğunlaşma vardır bundan kurtulmanın tek yolu her gün kan ter içinde kalıcak şekilde spor yapmak bir spor salonuna yazılarak spor hocasından destek almalısın

1|0
    0|0
  • Sporla vücuduna istediğin şekli verebilirsin birşeylerde hata yaptın demek ki.Spor salonuna gidemiyorsan evde yapabileceğin basen için hareketler var.Azimle yapmaya devam edersen bir süre sonra vücuduna yansığıdını göreceksin ;)

1|0
    0|0
  • Ben olabilirim. takıl bana hayatını yaşa çıtırdatma teknolojisi. Yeni çıkmış biraz izledim tvde kaptım olayı.

1|0
    0|0
  • mekık + bısıklet

1|0
    0|0
  • Profesyonel hocaların olduğu bir spor salonuna git..Onlar sana yemek ve spor programı hazırlayacaktır...Gittiğim spor salonunda aynı senin gibi bir baan arkadaş vardı 3 ayda manken gibi bir fiziğe kavuştu.. Tabi kendisi çok azimliydi..

0|0
    0|0
  • bu resimdeki senmısın hiç 95 kılo gibi durmuyor

0|0
    0|0
  • enteresan her yola rağmen kilo veremeyip yada yavaş verip bu kiloda kalman...

0|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama az yemek ye herşey yoluna giriyor denenmiştir...

0|0
    0|0
    • Neden yanlış anlayayım ki :)

Denemediğim birşey değil sürekli dikkat ediyorum...

• interneet yaz basen hareketleri günlük yap onları yararı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• öncelikle kilonu en azından 80 civarına indirmen gerek diye düşünüyorum. onun yanında pilates gibi kasları uzatan fiziksel çalışmalar kalçalarını sıkılaştırmana yardımcı olabilir.

1|0
    0|0
  • Kılon çok çok fazla.. Onu verdıgın zaman basen sorunun kalmayacak.

En ıyı dıyet ne yıyorsan onun yarısnı yemek.

Beyaz ekmegı ve unlu şeylerı hayatından çıkar kızartmalarıda

kepek ekmegı ye. yavaşa dılım sayısnı bıre ındır. Mıden kucule kucule porsıyonlarını azalt.

spor şart en azından bıraz ıp atla..

0|0
    0|0
  • hergün 1saat koş basen masen kalmaz =)

1|0
    0|0
  • çok zor kilo verebilirsin ayda 1 kilo versen bile ne diyeti ne sporu bırakma ne olur :(

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git çok rahat kilo verirsin. Basenlerin için de sporu o önerir zaten.

0|0
    0|0
  • o senin yapın olmuş artık canım değiştiremezsin

0|0
    0|0
  • Yüzme, koşu, bisiklet...

0|0
    0|0
Yükleniyor...