Son günlerde bakışmalarımız azaldı, sizce n'apmalıyım?

Dersanede bi kız var güzel de bi kız :D ara ara bakışıyoruz ama çevresi kalabalık olduğu için bir türlü atağa geçemiyorum ve son günlerde bakışmalarımız azaldı sizce napmalıyım? kızına adını,sınıfını,face'ini vs. her şeyi biliyorum (acemi biri değilim ama bu konuda elim kolum bağlı kaldı :D )

Kızlaarr acil yardıımm :)

Güncellemeler:
Direk gidip bu konuyu açmak baştan kaybetmek olur ama

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ozaman bir arkadaşlık kurabilirsin yada uzaktan kes ve gülücük saç iltifat et çekil et çekil et çekil derken bir gün konuşmaya çağır msela

0|0
    0|0
    • etrafı öyle arkadaşları yüzünden kalabalık olması işim kolaylaşıcakta

• ona yakınlaşma fırsatı bi türlü olmuyor ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum

• ozman yaratmayı dene:D:D

Kızlar Ne Diyor 2

• direk git ve konuş derim

0|0
    0|0
  • telefon numarasını al mesaj at

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dersane çıkışı aynı yöne yada aynı otobüse bin bakalım bir, bakarsın yalnız yakalarsın en fazla eve biraz geç gitmiş olursun ayrıca bahanenıde hazırla şu tarafda arkadaşım var falan dersın, not abartıp son durağa kadar da gitme...

0|0
    0|0
    • çıkışta dersanenin önünde kafe var kız arkadaşlarıyla orda oturuyor ek derslere filan kalıyor ben kaldığımda da farklı sınıflarda oluyoruz. ben metroyla gidiyorum ama onun henüz ne tarafa ve neyle gittiğini görebilmiş değilim maalesef :D .s

• bekle olm o zaman, ne kaybedersın kı...ama ona görünmeden bekle...

• kızlara sormuşsun ama belki yardım etmiş olurum.sahte hesap aç.konuşmaya başla başka birisiymiş gibi.düşüncelerini öyren.işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • Bir an önce tanışmaya konuşmaya çalış yoksa başka biri kapabilir kız güzelse.

0|0
    0|0
Yükleniyor...