Sporcular bir yardım?

arkadaşlar ben yeni spora başladım işte 10 gündür gidiyorum spor hocam beni koşu bandı vb yerlerde kardiyo yaptırıyor ama bende zayıfım 1 80 boy 69 kilo koşudan sonra spor aletleriyle çalışıyorum tabi 2 kere kardiyo yapıyorum bu beni zayıflatmazmı

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Nefesinin açılması lazım. Daha bol oksijen, kas geliştirme kısmında da önemli. Zaten adam da seni 5 saat koşturmuyodur. Hem metabolizma kan dolaşımı hızlanması, hem de oksijen ve akciğer genişlemesi için kardio da yapman lazım başta.

0|0
    0|0
    • yağsız kilo oranım 57 geriye kalan 12 kilo da yağ bu yağlar eriyip kas olarakmı çıkıcak

• Yağın kasa dönüşmesi diye bişey halk ağzı, ama tabi kasların gelişicek, besin konusunda da dikkat edersen yağlarda gider ama 10 kilo yağ normal senin boya. İyice kaya olmaya çalışıyorum diyosan ayrı tabi, o zaman da çok kontrollü besin alman lazım. Aman diyip proteinini eksik etme. Toz kullan zaten ağırlıklara başlayınca.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• olay vücudunu spora adapte edebilmek , vücudundaki oksijen döngüsünü sürekli hale getirmek , zayıflarsanda fazla suyu atmış olursun kendi ölçülerin çıkar ortaya. kardiyo hep spor programında olucak birşey zaten

0|1
    0|0
  • Kardio hikaye boşver kardioyu vücut istiyorsan 5 dakka koş sonra direk ağırlığa kilon yoksa uzun süreli kardioya gerek yok

0|0
    0|0
  • Fena zayıflatır bol bol iskendermiş kebapmış gibi şeyler ye, keşke spora 180 e 75kg'ken falan başlasaydın daha rahat kas yapardın

0|0
    0|0
    • ben kilo alınca surattan alıyorum genelde ve göbek ondan 75 e çıkmak istemedim :D

• Agirlik calismasi yap ,

0|0
    0|0
  • zatıflatır

0|0
    0|0
Yükleniyor...