Arkaadaşımın aşkısın...

diyelim ki çok yakın arkadaşınnızın eşi size asılıyor ve ciddi anlamda rahatsızlık duymaya başladınız ama arkadaşınız eşine aşık bu durumda ne yaparsınız? arkadaşınızza bu durumu anlatırmısınız? yada nasıl bi yöntemle kurtulursunuz.?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• ölümüne sus ve kati suretle alakayi kes. tecrübe konuşuyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• arkadaşınızın eşine bütün kapıları kapatarak kararlılıkla bu işin olmayacağını söyleyin. Eğer bir erkek bir kadının kararlılığı karşısında vazgeçip gitmiyorsa sizi takıntı yapmıştır. Kendinize dikkat edin ve arkadaşınızı uyarmanızda ve gerekli yasal mercilere başvurmakta fayda var

1|0
    0|0
    • ben her yolu denedim tehditten falan da korkmuyor çünkü eşi ne yapsa yapsın kocasının arkasında duruyor herzaman kötü olan ben olucam.

• eğer sizi rahatsız etme durumu varsa ve uyardığınız halde devam ediyorsa savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun. Size karşı aslan kesilen o mahluk savcının karşısında kedi kesilir şüpheniz olmasın.

• al elektrik tabancasını o adamın totosuna sok

1|0
    0|0
  • çok kapsamlı bir soru durumdan duruma değişir ama her insan hata yapabilir önemli olan sebebiyet vermemek. Uzak duracaksın anladığın an tersleyeceksin.. Aman diyeyim dikkat.

0|0
    0|0
    • adamın kanı bozuk ilk vukuatı değil ve her olayda eşi hep kocasını affetti ve arkasında durdu ben her yolu denedim ama hiç bi tehditten kötü sözden etkilenmiyor. ve müthiş bi özgüveni var tek söylediği '' istersen anlat o beni yatakta bassa bile boşanmaz benden olan sana olur baştan çıkarttı derim.'' bende çaresiz susuyorum kaç kez numaramı değiştirdim ama bulması zor olmuyor çünkü aynı zamanda akrabayız

• Arkadaşım için çekip giderim... Elinde sonunda o kocasıyla barışır, ama ben hiç suçum yokken kötü adam olurum hemde bir dosttan olurum... Tecrübeyle sabitlenmiştir.

0|0
    0|0
  • Arkadaşına ima edebilirsin,görüşmelerinizi yavaştan sogut,bir şey oldugunu düşünürler,eşini tersle,

0|0
    0|0
  • valla aşık birine anlatmak kolay.. ama anlaması imkansız.. o yüzden hiç izah etme durumuna girmemek gerek.. zira zararlı yine sen olucaksın.. görüşmemek en kolayı eğer rahatsız oluyorsan..

0|0
    0|0
  • Anlatirim tabi ama asiliyor felan demem.dolaylı anlatirim bu aralar çok yakın davranıyor bana rahatsız oldum senin dikkatini çektimi derim.yoksa ben mi yanlış anladım sen eşisin anlarsın derim biliyorsun seni çok seviyorum yanlış anlama bunları anlatıyorsam hem seni hem kendimi düşündüğüm için felan filan.anlatirim yani.benim yakın arkadaşım sa ki zaten beni çok iyi anlar sorun çıkmaz yani eminim yani.

0|0
    0|0
  • uzak dururumun o aileden.

0|0
    0|0
  • çözüm basittir eğer arkadaşın o kadına aşık ve evliyse ona bu durumu söylesen de seçceği kişi eşidir eşinin haklılığına inanmak isteyecektir bu durumda hem seni silecek hem de evliliği hasar görecektir. en iyisi arkanı dönüp gitmek arkadaşınla görüşmemektir

0|0
    0|0
  • Bu işin olmayacağını açık açık söyleyin veya belli edin hala devam ederse o çiftle görüşmeyi kesin derim

0|0
    0|0
    • görüşmeyi kesemem çümkü aynı zamanda akrabayız da.yani onları tamamen hayatımdan çıkarmak mümkün değil.

• açık açık söyleyin o zaman aksi halde eşine söylemekle de tehtid edebilirsiniz :)

• arkadaşımın eşinden uzak dururum sıkıntılı bir mevzu..

0|0
    0|0
  • bu iş çok sakat. hayır deyip inkar etse bu sefer sen ona niyetlenen pozisyonuna düşersin. ne yazık ki bizim millet böyle. bişey söylemeden son derece mesafeli davranmak ve az görüşmek en iyisi bence.

0|0
    0|0
  • kesinlikle uzak durmalısın. onun dışında ne yaparsan yap yanlış anlaşılma ihtimalin var. iki ucu boklu değnek yani. arkadaşın kesinlikle öğrenmemeli. eşi ile çok ciddi bir mesafe koymalısın.

0|0
    0|0
  • Anlatıp kötü olacağıma eşinin bulunduğu ortamlara girmem

0|0
    0|0
    • uzak kalma şansım hiç yok çünkü çok sık evimize girip çıkan insanlar ne yapcm bilmiyorum

• açıkça söylesen;

1. arkadaşınla aran bozulacak

2. arkadaşının eşi ile arası bozulacak.

eğer bunları göze alabiliyorsan söyle. uzak kalmak senin elinde onların geldiği zamanlarda dışarı çıkabilirsin. neticede bu devirde hemen hemen hiç kimse önceden haber vermeden çat kapı gelmiyor.

• Arkadaşım için doğru olanı yaparım. O kadının asılmasına dair kanıtları toplayıp arkadaşıma gösteririm ki arkadaşıma layik olmadığını anlasın.

0|0
    0|0
  • Bak şimdi gerçekten merk uyandırdın bende

0|0
    0|0
  • durumu anlatmak lazım

0|0
    0|0
  • Direk anlatırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaşın gerçekten aşıksa, gözü ondan başkasını görmüyorsa sen ispatlasan inanmaz, inanmk istemez. Bu durumda da kötü olan, aralarına girmeye çalışan biri konumuna düşersin ve arkadaşlığınız biter. En iyisi, arkadaşının mutluluğu için hiçbir şey söylemeden arkadaşlığını bitirmek olur.

0|0
    0|0
  • o zamparayla aynı ortama girme. hele de asla yalınız kalma. kadına da bir şey deme-sen kuyruk salladın diye düşünebilir ama diyelim aynı ortamda oldunuz sen hep kız arkadaşının kuyruğunda dolan. kız arkadaşın banyoya gitse onla banyoya gir yine de adamla bir saniye başbaşa kalma

0|0
    0|0
  • videoya al ses kaydı al arkadasına göster.dewir teknoloji dewri

0|0
    0|0
  • uzaklaşırım görüşmem onlardan çağırdıklarında bahane bulurum ama arkadaşımla sadece başbaşa gorüşmeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • benim de sormak istediğim bir soruydu. arkadaşa anlatsan inanır mı, acaba sana mı güvenir yoksa eşine mi... senin sarkıntılık ettiğin konusunda şüphe mi uyanır durduk yerde... karakedi konuma mı girersin acaba... acabalar..

0|0
    0|0
  • En güzeli o çiftle görüşmeyi kesmektir.Arkadaşına anlatsan da inanmaz.

0|0
    0|0
  • ses kaydını weya wıdeonu aldm derım bıdaha tekrarlarsan karına gosterırım derım herhalde son werır

0|0
    0|0
  • İlişkini kes arkadaşınla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...