Ayrıldığınız sevgilinizin özlediğiniz bilseniz ne yapardınız kızlar?

bayanlara sormak istiyorum...

evli bir erkekle bir şekilde ilişki kurdunuz cinsel birleşme olmadan ve birbirinizi çok sevdiniz ama ayrılmanız gerekiyordu ayrıldınız ve evlendiniz.

Aradan 6 yıl geçti hala yasemini unutamıyorum...çok sevdim hemde çok. Ne bir mesaj gönderiyorum, ne karşısına çıkıyorum, ne de varlığımdan haberdar ediyorum. Biliyorum ki hayatında yepyeni bir sayfa açtı ve o sayfada yerim yok.

ama ne olursa olsun onu özlüyorum iyi haberlerini alamk istiyorum.

siz bayanlar böylesi bir durumda ne yaparsınız? sizden haber alındığını bilseniz ne yapardınız?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• tehlıkelı sularda yuzuyorsun...

0|0
    0|0
    • ne gibi?

• :)))sahip çıkmamak üzmek değil, yada defterleri karıştırıp bir şekilde aklını bulşandırmak da değil...huzurlu mutlu oldğunu görmek diyelim..

evet yorumlarında haklısın bu konuda size ve tüm dostların yorumlarına katılıyor aynı zamnda saygı duyuyorum herkeze teşekür ederim sağolun var olun...

• Gereksiz bir özlemek bu.. Acını görduklerınle daha da fazlaştırırsın.. Onun mutlulugundan bır sevne mutlu olur mu bu aşkın kanununa aykırı bır kere.. Mutsuz olsa dıyelım daha da için acır. her şartta için acır ... Düşünmemeye çalış yok say.. Mutlu yarınlar

Kızlar Ne Diyor 7

• Başkalarından haber alabilir bunun için bir şey yapamam bilmedikten sonra ama bana ulaşmasını istemezdim

0|0
    0|0
    • herşey çok güzel başladı ve bitti kırgınlık küslük olmadna dostca bitmesi erektiği için bitmiş olsa bilemi?

• Ne güzel işte bittiğinde en azından birbirinizi kırmadan rencide etmeden bitirmişsiniz .Sevdiğin için mutlu olmalısın , hatıraların aklına geldikçe yad etmen yetmeli sana ...

• ondan şüphen olmasın mutlu bir evlilği var ve mutlu olduğunu bilemek bile mutluluk veriyor..ama gel görki deli gönül laf dinlemiyor arada birde olsa nasıl diye bi şekilde haber almaya çalışıyorum ve korkuyorum ya duyarsa diye işte ozaman ne yapar yada yaparım bilmyiorum.

• Ne yapıcam böyle bir adamda hayır gelmedi, neyimi merak ediyor,çok merkalıysa eşini merak etsin der hayatıma devam ederim.

0|0
    0|0
    • bir kalemde silerim diyorsun gerisi umrumda olmaz bana bulaşmasın diyorsun...

• kısmen haklısın:)

• Eşini seviyorsan sevdiğinin yanında ol seni sevmeyenin değil.

• evli biriyle değil fakat benzeri başıma geldi. benim hiç haberini almadığım biri benim hemen hemen bütün haberlerimi almış. şaşkınlık yaratmıştı sadece. bir de o kadar yıldan sonra neden hala benim ne yaptığımla ilgilendiğini merak etmiştim. benim için hepsi bu... hhıııı unutmadan... hala kimden haber aldığını bulamadım. bir de o kişiyi merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • :))) seninki platonik aşk hikayesi...:) biraz ilgi çekici bir durum dimi:)

• ilginç olan bu değil. sanıyorum benim ilginç olmamla ilgili olabilir. ya da çoğu hemcinsime göre farklı olmam da denebilir. bilmiyorum.

• farklılık olduğunun siz farkındaysanız eğer dile getirebileceğinzi bir özelliğiniz olsa gerek?

• çok kızarım ve işim olmaz.

0|0
    0|0
  • 6 yıl geçmiş aradan eski yaraları deşmenin bir anlamı yok

0|0
    0|0
    • deşilen bieşy yok aslında herkez kendi yoluna kendi hayatını yaşamaya devam ediyor...

• aynı durumdayım ama senin yerinde değil o kızın yerindeyim şuan..

0|0
    0|0
    • :((( acısına bazen yürek dayanmaz:(( bilirm neler hissettiğnii:(

• yıllar malesef hisleri silemiyomuş bunu anladım.eğer konuşursan kafası karışacak üzülecek.içindekileri canlandırma onun.ama seni görmek inanılmaz hoşuna gider.

• teşekür eder saygılar sunarım...nezaketiniz hoşgörünüz ve cesaretinizden ötürü.

• Hani böyle birşey başıma geldi diyelim ben asla haber almak falan istemezdim ben yeni bir hayata başladım..

0|0
    0|0
    • bende onun içni kendimden haberdar etmiyor mesaj falan atmıyorum sadece ara ara nasıl diye uzaktan o farketmeden yoluyoum okadar...sen bunu öğrendiğnde ne yapardın?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...