Küçükken en yaptığınız çılgın olay neydi ?

Küçükken en yaptığınız çılgın olay neydi? Ben abimin kız arkadaşının dudaklarına yapışmıştım :D

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Annemin çeyrek altınını çöpe attım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben kışın üşüyorum diye ayıcığımda üşür diye onu sobanın üstüne koymuştum ve yanmıştı burnu falan sasdfghjkl

1|0
    0|0
  • kafamı pencerenın demırlerıne sokmaya calısmıs basarılı olmustum ama geri içeri alamamıstım itfaıye gelmişti :)))

1|0
    0|0
  • makasın ucunu prize sokmuştum.

0|1
    0|0
  • Babam ise gidemesin diye ayakkabısının icine tutkalda döktüm,araba anahtarlarını da sakladım,babamin is yerine gitmiştim bir kez oradaki sarı kadının sacını da çektim(kiskanclik)Cok fena bir cocukmusum küçükken :)

0|0
    0|0
  • balkondaki çiçeklerin çamurlarını alıp aşağı komşunun asılı beyaz çamaşırlarını topa tutmuştuk :))

0|1
    0|0
  • Dört tekerlekli bisikletimle evden kaçıp babaannemin evine gitmişim :)

Bizim eve de uzaktı biraz nasıl gitmişim o kadar yolu bilmiyorum yani :)

0|0
    0|0
  • agactan erık calmaktı..ev sahıbı kovalardı hep ama yıne agaca cıkıp kopartıp yerdım..

0|0
    0|0
  • yoldan geçen kel bir adamın kafasına patates atmışım şuan aklıma gelen bu ;D

0|0
    0|0
  • Dondurma ugruna büyük bir magaza sahibi taraindan arabanin altinda kalmak :D

Tam olarak çilginlik sayilmaz ama canimdan oluyordum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çekici almışım telvizyonun camının tam ortasına bammmm :) televizyon pert . galiba 2,5 ya da 3 yaşındaydım :D

0|0
    0|0
  • Halının altından tv kablosunu çıkartıp makasla kesmişim, bide abimin sevgilisinin üstüne işemişim küçükken. Daha bir sürü varda aklıma gelen bunlar.

1|0
    0|1
  • Seninkinden daha çılgını olmadı : \

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla(YANLIŞLIKLA) 3-4 dönüm araziyi yaktım,zor söndürdüler.

0|1
    0|0
  • vardır da aklıma gelmedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...