Boksörden sevgili olur mu?

Durum şu ki, yalnız olmamın sebebinin, boksör olmamla alakalı olabileceğini düşünüyorum. Hem antreman yoğunluğundan, kadınlarla olan ilişkilerime fazla zaman ayıramıyorum hem de sürekli yüzüm yara bere içinde olduğundan itici gözüküyor olabilirim. Sanmayın ki dangozun tekiyim. Türkiye'nin en büyük 3 üniversitesinden birinde yüksek lisans yapmış bir mühendisim aynı zamanda ama ben ikinci yeteneğime yöneldim ve boks yapmaya devam ettim. Adam dövüş sporlarıyla ilgileniyor diye, size itici gelebilir mi?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne alakası var. Seninle beraber olmak isteyen senin bu işle uğraştığını bilerek beraberlik kuruyor bu Tür şeyleri Göze almalı zaten almıyorsa zaten öyle biri ile başlanmaz. Ileri de de daha fazla tepki gösterir. İşinden dolayı olduğunu Düşünme şimdikiler fazla ilgi istiyor sadece.

0|0
    0|0
    • İlgi gösterebilme ihtimalimi sınayan dahi olmadı ki :)

• Adımları ona göre atmak gerek o yüzden iyi Düşünerek.

• Haklısın bir tabi.

• Badigart olur 😂😂

0|0
    0|0
  • Belkide bu ağzımi burnumu kirar diye korkuyorlar :)) başarılı erkekler cok yok bence devam et birgün doğru kişi çıkar karsina :)

0|0
    0|0
    • Oysaki, tam bir kadın hakları savunucusuyum. Tam tersine, kadına el kaldırana el kaldırmayı şiar edindim. bir tanısalar sevicekler beni de işte, denemiyorlar. Kahrolsun :D

• Bu devirde senin gibi sahiplenen mi kaldı. Eskiden aşkın değerini bilirlerdi şimdi aşk kullanıp atmak olmuş

• Kulla-at ve ilintii olarak ikinci el devri olduğu için, bu dediğine onay veriyorum :)

• Başarının sırrı nedir senin icin bir de ne muhendisi ogrenebilir miyim

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • :D yav bu dedıgın kadınları etkıler uzaklastırmaz

0|0
    0|0
    • O zaman nerede bu kadınlar?

• bende çalışırken uyanıgım ama ıcten ııce uyuyorum ayakta uyumak tabırı boyle bırsey

• Ben alarm sistemi kurdurdum. Potansiyel durum oluşma halinde, çalarak beni uyarması gerekiyor :D

• kişiden kişiye değişir bazılarına zor gelebilir şahsen hem mühendis hem sporcu iyidir

0|0
    0|0
    • İşte ben de zor gelmesi sebebini düşünüyorum.

• bakmakla görmek aynı şey değildir ya fazla bencilsin aynada bir tek sen var ya da kalp gözün kapalı siluetini bile farkedemiyorsun
      değerli zamanımı düşündüğün için teşekkürler

• Kesinlikle katılıyorum. Nice körler, bizlerden daha iyi görüyorlar. Nice kalpsizler ise körlerden daha körler.
      Kalplerimze dolan şey aslında yaşanmışlıklarımız. İşte bundan ötürüdür ki, etrafında ne gördüğün, sana neyin gösterildiğiyle eşdeğer azizim.

• Hayır tam tersi seksi gelir.

0|0
    0|0
    • Ov ye. İşte böyleleri lazım dünyamıza.

• 😃😃😃

• Bulursan haber ver madem. Senin gibi düşünen arkadaşlarını da bana yönlendir :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...