Bence yalandan yapıyor. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Değerli KS üyeleri bir bakarmısınız?Özellikke Boğa burcu erkekleri...

Bu çocukla ilgili son kez soruyorum ve bitiriyorum.Aylardır kavgalı olduğum ve sevdiğim sınıf arkadaşım bazen gizli gizli beni kesiyor bazen yakalıyorum ama bazense ben baktığım.zaman sanki ilgilenmiyormuş gibi yapıyor.Bugün derste ben en ön sırada kapının yanındaki masada o ise arkadaşıyla en son sırada oturuyordu.Öğretmen kim.isterse gidebilir ders bitti dedi.Çocuk durdu bende telefonumu elime aldım sanki görmüyormuşum gibi yaptım kapıdan çıkmak üzereyken döndü bana baktı gitti.Sonra arkamı döndü arkadaşıma birşey sordum aniden ses duydum.Döndüm baktım o karşımda durmuş parmaklarıyla yavaşça kapının duvarına vuruyordu ve en son sırada onunla beraber oturan arkadaşına bakıyordu.Sonra eve gitmek için eşyalarmı almaya giderken o arkadaşıyla konuşuyordu beni gördükten sonra yüzünü çevirdi sonra ben eşyalarımı aldığım zaman sonra yine bana sarı dondu.Bence bu çocuk kasten geri döndü ve sırf benim ilgimi çekmek için karşımda durarak kapıya parmaklarıyla vurdu ve beni gördüğü zaman yüzünü çeviriyor.Bence yalandan yapıyor.Siz nasıl düşünüyorsunuz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bırak yuzune bıle bakma kapıya vursun dursun

0|0
    0|0
    • Ya ben onu sormuyorum sordugum su ki bence dikkatimo cekmek icin böyle seyler yapiyor.

• haklısın ama sankı sendede ufaktan hoşlanma var gıbı gıbı

• Ben zaten.yasmisim.konunun basinda aylardir kavgali ve sevdigim sinif arkadasim dedim.Ne uani bendem.hoslaniyor mu?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben de boğayım ben de arada ilgileniyor gözüküp arada takmam çocuk hoşlanıyor fakat yanılma payı bırakıyor senden kesin bir adım görürse anca yaklaşır çünkü mizacı gereği sevmeyiz reddedilmeyi ve çocuk kesin net senin kabul edeceğini görmeyi bekliyor ona yaklaş sohbeti ilerlet.

0|0
    0|0
  • başlık gözüme bekamısınız diye takıldı

1|0
    0|0
  • boğa burcu erkekleri çok başarılıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...