O kişiye nasıl yaklaşırsın?

Selam kızlar ve erkekler size

şimdi karşından güzel bay veya bayan geçiyor ve çok etkilendin ama o kişiye açılamıyorsun kapanık bi durum geçiriyosun o kişe nasıl yaklaşırsın ve kendine etkilersin örneğin: ben bunu derim pardon barkarmısınız saat kaç acaba der ve gözünün içine bakarım ya siz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• sanırım sende bole bı durum var :D. neyse yol aşklarına takılma derim bn ama devamlı karsılastıgın bırıyse muhabbetı kur. merhaba falan :D:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :) bn adres soruyorum berabr aradım adrese gdioz :)

0|0
    0|0
  • :)) wala ben kolay kolay yemem o numaraları

0|0
    0|0
  • meb tanısabılırmıyız derım sadece ıstemıosada keyfı bılır baska kımse yok mu :D

0|0
    0|0
    • Biz şimdi senle karşılasak sana sermeli merhaba bi kahve icebilirmiyiz ozaman ise yarıyacak dıyorsun yani ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• Aga bu cok banel ya:)çocukken yapıyorduk bunlaama ben senin yerinde olsam giderim tatlı bir yaklaşım ve ses tonuyla merhaba derim müsait senız sizinle bi kahve icmek isterim dediğimde o belki biraz naz yapar nedendir filan der onsan cok etkilendiği acik acik beyan edersen onunda hayatında kimse yoksa tipinde müsaitse hayırlı uğurlu olsun ;)

0|0
    0|0
  • Kızı buldumu zaten o anda benim makina çalışıyor. ve değişik fikirler geliyor o anda ne yaparım bilmem :)

0|0
    0|0
  • bugün havanın kaç derece olduğunu sor daha iyi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...