Çok sevmiştim ama gitti.. Bitti..

9 ay sonunda ayrıldık o kadar karışık bi durum ki ilk sevmiyorum dedi sonra seviyorum kıskanıyorum dayanamıyorum sonrada eskiden seviyordumda son 1 ayda bişey oldu falan neyse..

Ben onu çook seviyorum ama yaptıklarını düşününce canım yanıyor ve soğuyorum onu görmesem her şey çok güzel aklıma geliyor ama yakmıyor canımı ama onunla aynı serviste ve aynı okuldayız bu beni zorluyor. ayrıldğımız gece annesi aradı konuşacam yavrum ben seni çok seviyorum sen üzülme bu oğlumdan adam olmaz dedi aradan bişey geçti aradı beni bile dinlemiyor yavrum ygsye girecekya ondan dolayı böyle boşver peşinde dolanma yalvarıpta bi tarafını kaldırma ben seni hep gelinim gibi gördüm ama bu eşeklik etti seninle benim hiç bağım kopmasın falan dedi hatta bekle o sana döner yakında pişman bile olur dedi. inan ne yapacağımı bilmiyorum evet çok seviyorum ama sevmiyorum lafı soğutuyor. beklemek saçma geliyor ama onunla hayallerim vardı bide gelip seninle ben acıdğım için çıktım demesi lan 9 ayın hepsinde mi acıdığın içindi acıdığın için mi içip içip kapımda yattın anlamıyorum ki.çok zoruma gidiyor ağlayamıyorum gözümden yaş gelmiyor artık bide sen evlenecek kız değilsin senin çevren çok geniş ddiği çok zoruma gitti ben 9 ayda onun için herşeyi silmiştim ama o yinede gitti.. neyse sizce ne yapmalıyım cidden çok kötüyüm hastalandım falan :/

Güncellemeler:
ve bide bunun ailevi sorunları var babasıyla annesinin durumlar karışık geçen babası buna seni 18ine git evden atacam demiş 1 hafta kaldı 18ine girmesinede. anneside bu babasına çekmiş ben 22 sene katlandım çocuklar olmasa kahrını çekmem ama bazen oğlumun bana kötü davranışlarımı görünce bırakmak bile istiyorum dedi dün aradığında. ha ailevi sorunlarını bana yansıtmış olabilir. ama bi insan bu kadar kişiliksiz davranamazkii. seviyorum sevmiyorum falan.
ne yapacam ya yardım edin :(

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• O seni başından sonuna kadar hiç sevmemiş zaten sana seni seviyorum kıskanıyorum vs gibi sözleri muhtemelen seni elinde tutabilmek için söylemiştir. Eminim o zaman dilimlerinden çoğunda sana karşı yer yer ilgisiz kalmıştır. Seninle sadece vakit geçirmek amacıyla görüşmüş. Annesi zaten sana gereken cevabı vermiş bundan adam olmaz diye annesinden daha iyi tanıyamacağımıza göre sen boşver bu kişi için kendini daha fazla üzmene değmez. Onun gibi karaktere sahip biriyle kim evlensin aslında :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence biraz akkılanmış olman gerekiyor bir insan için her şeyi silmemen gerektigini ögrenmişsindir ve zaman düzelmene yardımcı olacaktır yapman gereken kendini zamanın akışına bırakmak olacaktır yaçın henüz çok ama çok genç takma bu kadar kafaya

0|0
    0|0
    • haklısın ama sonuçta 9 ay hergün eksiksiz beraberdik böyleyken biranda böyle bişey çok garip.

• buna çalışıyorum zaten

• çalışmanın başarılarını dilerim o zaman takma kafaya bu kadar

• boşversene falan :/

0|0
    0|0
  • Aşk, kalbimizin saygısız misafiridir. Bize sormadan gelir bize sormadan gider.

1|0
    0|0
  • cok uzun okumadım acıkcası ama her ne olursa olsun sakin ve özgür ol

0|0
    0|0
  • zamanla buna alşman lazım artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Annesinin dediğini gibi ONDAN ADAM OLMAZ. ellerini öp kadıncagızın.

0|0
    0|0
  • yapabilceğin hiç bişey yok üzgünüm.. ya bekliceksin annesinin dediği gibi yada hayatına devam ediceksin..

0|0
    0|0
  • evlencen bi gün gelecek yine seni terkedecek..kayınvaliden aynen sana şunu dicek..kızım zamanında ben sana oğlumdan adam olmaz demişdim niye dinlemedin dicek..ne cevap vereceksin..

0|0
    0|0
    • doğru zaten öyle o yüzden hiç bişey yapmıyorum elimden gelenin fazlasını yaptım artık akışına bırakıp olayları seyrediyorum

• çok sevmeyeceksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...