Sevgili değiliz ben kabul etmedim ama çok yakınız

UZUN YAZICAM LÜTFEN OKUYUN.

daha önceden birisiyle 4 ay çıktım ayrıldık bi nedenden dolayı. Daha sonra gel kaçamak yapalım falan dedi gittim ama yapmadım öyle birşey. Ama çok seviyorum :( benden sonra yaptıklarını yediremedim ve teklifini kabul etmedim bugünde gittim öyle kısacana öpüştük sarıldık uyuduk arkadan ilişki istedi ve kabul etmedim :/ bana güvenmiyorsun falan dedi ve bende evden gittim. bu özetin tanımını yaparmısınız ne oluyor şimdi bu bana güven diyor istersen ön taraftan yaparız diyor ama ben istemiyorum çünkü tek bir kişiiye bağlı kalmayı beceremiyor. :((

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• adam gibi sevip sevilip evlilik yoluna gitmek varken önden yapalım arkadan yapalım yok öpüşelim ohoo ne yaptığınızı daha kendiniz bilmiyorsunuz yaşlar küçük sanırım ilerde daha oturaklı olgun davranıp düşünürsün kararlarında o zamana kadar sağlam kal bari

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• seni kullanıyor ap açık.öle adamlarla nasıl görüşürsünüz anlamış degilim?ya bizde sorun var yada kızlarda?.dogru adamı sacemıyormusunuz ne?yoksa aklınız fıkrınız fırlama tıplı erkeklerdemı?nedir abi sizin bu durumunuz kendi derdimizi unuttuk sizin derdinizle ugrsır olduk?

1|0
    0|0
  • Saf ayaklarına yatma. Neyin ne oldugunu bizden iyi biliyordun,bide soruyorsun. Kaşarlasma derdin varsa devam et. hanım bisi olacaksan ananın dizinde usulca dur.

0|0
    0|0
  • ama sende gösteriyon vermiyon...

0|0
    0|0
  • yakında sevgili olursunuz ozaman

0|0
    0|0
  • ne desek boş,kaçamak yapmayı istemen çok yanlış,seni cinsel obje olarak gören biriyle birliktesin çok uzun yazmak isterdim ama gerek yok,sonunu Allah hayır etsin

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ön arka ne farkeder.kullanıyor seni istediği gibi.sende izin veriyorsun.

0|1
    0|0
  • Adam gibi sevse aklı sikinin ucunda olmaz sende aklını kullanmayı ögren derim.

1|0
    0|0
    • yapmadım zaten sevdiğim için gittim yoksa baka birşey düşünmedim..

• onun aklında olman tek telefonuna bakar kanmayın böyle şeylere kanmayınn

0|0
    0|0
    • cümleyi biraz daha genişletirmisin anlamadım

• yani canı çektiğinde telefon eder gel diye sende gel dese gidersin ya onu diyorum

• insanın morelleri bozuluyor ya :/

Yükleniyor...