Kapat

Gs kazandı. Fenerli olarak tebrik ediyorum. Düşünceleriniz neler?

Yine aldınız kupayı iyisiniz. Tebrik ediyorum gençler. Yanlışlıkla gol attınız falan ama iyiydi.

Güncellemeler:
Çok nankör bir takımsınız. Acı ama gerçek. Tebrik edilmek bile siz ağır geliyor. Kupa falan yalan size.

0|0
10|35

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 34

• tebrik etmemek elde değil, fair play kazansın <3

0|0
    0|0
  • turkıyenın en buyuk takımı:) bende faır playle tebrık edeceksınız sandım ama yıne son anda numaranızı yapmıssınız:))

0|0
    0|1
  • teşekkür ederim.. Kupa bizim sapı onların :D (sana sözüm yok yalnız haha)

0|0
    0|0
  • Bu sene Galatasarayin son şampiyonluğuydu
    3-4 sezon şampiyon olabileceğini sanmıyorum
    Süper kupayı da bir iki sezon alamaz
    Bundan sonraki şampiyonluk ve süper kupalar bizim olacak

Fenerbahçeliyim
    Galatasarayi tebrik ediyorum

1|0
    1|3
  • Futbolla alakası olan biri değilim lakin bir saat önce "cincona çocuğu koydular" şeklinde konu açan bir arkadaş vardı. O buraya bir gelebilir mi bir şey diyeceğim de asdfghjhgfdsdfghjk

0|0
    0|0
  • iyi kazandık bu gece
    elal cimboma.

0|2
    0|1
  • Saçmalama.. Fasulyeden Fenerlisin herhalde sen. Hayatında tek maça gitmemiş olanlar çıkıp Fenerliyim diyorlar ya..:(

0|0
    0|1
  • ulan gs de yasin çolak oynuyo diye bilen kızlar bizden mutlu yenilince de üzülmüyolar ya cok özeniyorum :D:D

0|0
    0|0
  • Anasını ağlattık ligin. e artık ben bılmem beyım bılır dıyıp cekılın koseye. asdgh

0|0
    0|0
    • Saldırganlığın lüzumu yok kazandınız tbrik ettik uzatma.

• saldırganlık?

bırak sımdı bu kıbarlığı avrupadan zittiri yedınız ya ondan bu medenı tavırlarınız.

• ahah yaw medeni olsam nolur ki ben sadece taraftarım. Senin bu yaptığın iyi bir şey mi?

• Yani hiç sevinmedim bile 4. yıldızin yanında sönük kalıyor

0|0
    0|0
  • Güzel bir taraftar örneğisin sağol :) Maça gelince halı saha maçı gibiydi savunma denen birşey yoktu iki takımda da topu alalım oynayalım havası vardı stoperlerin hali içler acısıydı ortasahadan destek alamadılar çok yoruldular

0|0
    0|0
  • bende tebrik ediyorum
    Dostum^^

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz'ın ilk golü neydi öyle gerçekten? Bu adamdaki şans kimsede yok arkadaş. Adam onu da atamayacaktı da Allah yüzüne güldü valla. Bu adam nasıl gol kralı olabildi bu ligde hala anlamıyorum. Hiç bir şey yaptığı yok herifin.

0|0
    0|1
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • yanlışıkla mı ahaha :D

0|0
    0|0
  • Her zaman, her yerde en büyüm Galatasaray!

0|1
    0|0
  • yok mu başka kupa hızımız alamdık ya :D

0|0
    0|0
  • burak malı nasil 3 gol atar sabri reyiz neden gol atmadi? şınaydır niye oynadi? bu takip böyle gol atmayı nereden ögrendi?

0|0
    0|0
  • Ahahha kıskanma kız :Dd

0|0
    0|0
  • * Fenerbahçenin ulan hiç bir yerden yüzüm gülmedi Fenerden umutluydum oda vurdu

0|0
    0|1
  • 1 hafta icindeee 2 kupa kaldırdık yani kollarimiz ağrıdı artık: )

0|0
    0|0
  • Gs kazandı ve Fenerli olarak tebrik ederdim ama Gençler birliği kalecisi gibi elimi uzatasım gelmedi ;)

0|0
    0|2
  • Olsun sonuç her zaman GALATASARAY :)

0|1
    0|0
  • ilklerin ve enlerin takımı GALATASARAY

0|1
    0|1
  • Kadıköy'de Fenerbahçe yi yenemedikten sonra ne fayda :D

0|1
    0|1
  • süper kupayı GS-GS oynıcaz :D :D

0|0
    0|0
  • Teşekkür ediyoruz. böyle hoşgörülü taraftarlar istiyoruz her takımda.

0|0
    0|0
  • Bukemedigin eli opcen

0|0
    0|0
  • üzüldüm ya bir fenerli olarak

0|0
    0|0
  • cidden bizi tebrik mi ediyosun şaka mı bu?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• Ya bak :) kazananı tebrik et geç fb alsaydı ben tebrik eder geçerdim biri kazanacak biri kaybedecek kural bu amaç bu şampiyon Galatasaray

0|2
    0|0
  • Kupa var dediler geldik, aldik, muzemize goturuyoruz 💛 <3

0|3
    0|0
  • Kupaya doyduk be:)) ) tesekkur ederiz

0|2
    0|0
  • Tebrikler.

0|0
    0|0
  • ⭐⭐🏆⭐⭐
    her zaman heryerde GALATASARAY

0|2
    0|0
  • İlk detayı okuduğum da vay be tebrik etmiş dedim. Güncellemeyi görünce al işte tepkisini verdim. Yahu seviniriz, laf atarız. Fenerbahçe şampiyon olduğunda bunları yapmıyor mu? Ayrıca çifte şampiyonluk hayırlı olsun!

0|0
    0|0
  • Hakettik kazandık sonuna kadar cimbom❤😊

0|0
    0|0
  • Teşekkürler

0|0
    0|0
  • Tebrikler

0|0
    0|0
  • o**** cocugu eski sevgilim bursasporluydu maci sirf meraktan tirnaklarimi yiyerek izledim maca bilet ailirken ayrilmisti benden gecen hafta.. savastan burnu bile kanamadan donen evladina sevinen anne gibiyim şu an . tebrikler galatasaray:)))

1|3
    0|0
Yükleniyor...