Sürekli anlaştığınız biriyle mi birlikte olursunuz, yoksa arada da olsa tartışdığınız kişiyle mi?

Sorumuz basit. Bu soru ilişkiler için sorulmuştur. İlişki hayatınızda(SEVGİLİ) sürekli anlaştığınız biriyle mi birlikte olursunuz, yoksa arada da olsa tartışdığınız kişiyle mi?

Kavga sevgidendir, tartisma sevgidendir. O ortaklık buluşturur insanları, o yüzden diyorum. Mesela çoğu bayan " ANLAŞABİLECEK " birini ister fakat yine tercihini duygusuz olandan, yani böyle arada da olsa kavga ettiği, tartıstıgı kişiden tercih ediyor. İyilik galiba yaramıyor. Sizin düşünceniz ne?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir ilişkide TARTIŞMA, KAVGA yoksa orada AŞK ta yoktur. İlişkide inişler, çıkışlar hepsi olur olabilir. Her ilişki dümdüz gitmez anlaşarakta insan belirli bir süreden sonra bıkar diye düşünüyorum. Tadı, tuzu hepsi iyidir yeterki güven olsun herşeyin başında.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence ciftlerin arasin da hic tartisma yasanmiyorsa bu da bir problemdir. Demek ki arada iletisim yok derim. Tabi herseyin fazlasi zarar. Dozajin da oldugu surece problem yok..

0|1
    0|0
  • Tartışalım bence hatta ben ilişkim çok iyi gittiği zaman kavga çıkarırdım sırf heyecan olsun diye monotonluğu hiç sevmiyorum

0|1
    0|1
    • Her iliskide senin kadar düsünceli birileri lazım :) gercekten cok dogru

• Anlastigin bir insanla dusuncesizcemi birliktesn veya deger bilmek icn kvgami gerekli cok basit dusuncedesniz arti aksyon istyorsan birlkde yamac parastu yapn daga cikin selalenin sonunu bulmak icn yuruyun sonsuza rally yapin aksyn bunlardir kavga degl

• devamlı gülüm balım canım cicim bi ilişki yürümez kavga edip değerini anlıcaksın ve o barışma çok güzel olucak benim bahsettiğim kavga hakaret boyutlu yada günlerce küs kalmak değil tartışıcaksın sonra gönül alıcaksın kalp kırmadan dozunda !

• hayati konularda anlaşmalıyım.

0|0
    0|0
  • arada tartışmak iyidir ya.. her iki tarafta tartışmadan sonra sakin kafayla düşünüp birbirlerinin değerini daha iyi anlıyor..

1|0
    0|1
    • Anlastigin bir insanla dusuncesizcemi birliktesn veya deer bilmek icn kvgami gerekli cok basit dusuncedesniz

• Ne şekild eolursa olsun güvendiğim ve huzur duyduğum biriyle olurdum..

Çok tartışsam da, çok anlaşsam da sırtımı yaslayabileceğim gözümü kapattığımda huzur duygusu olsun..

0|0
    0|0
  • gönlüm kimi seviyorsa onunla birlikte olurum..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Duygusuz insan kavgacidir .anlasabilcegim biriyle ewlenmek isterm illa tartisma varsa iki taaftan biri anlayisszdir .

0|0
    0|0

• arada aksiyon lazım.ama haddi aşmamalı

0|0
    0|0
  • benimle tartısamazki hiç kimse...tartısabilecegim biri olsa daha iyi olur heralde:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...