Almanya'ya yerleşmek.

Merhaba arkadaşlar. İnşaat mühendisliği mezunuyum.bu sene mezun oldum. 2 işte çalıştım hepsinde de işverenler beni kandırdı paramı alamadım. öyle psikolojim bozuldu ki anlatamam. neyse ailevi durumumuz iyidir. babam iş durumu yüzünden sıkıntılı olduğumu görünce almanyaya akrabaların yanına gönderdi. 20 gün kadar kaldım orada.

neyse başınızı ağrıtmayayım.orda bi kızla tanıştım konuştuk falan 2 aydır konuşuyoruz çok iyi aramız allah bozmasın. şimdi ben onun vasıtasıyla almanyaya yerleşmek istiyorum ama malesef yerleşirsem diplomam sayılmıyor ben orda mühendislik yapamıyorum. ancak üniversitede yüksek lisans falan yaparsam olur dediler. 25 yaşındayım trde bir önlisans ve dgs ile 4 yıllık tamamladım. 1 sene dil üstüne 1bucuk sene dil eğitimi yapıp 27.5 yaşınd mezun olup çalışmaya başlayabilirim. ne yapsam karar veremedim.

siz olsanız ne yapardınız?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hedeflerini yüksek tut bunu o kız için değil kendin için yapmalısın bence azmin elinden uçan kuş kurtulmazmış yapabilirsin bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben senin durumunda olsam giderdim

0|0
    0|0
    • 2buuck sene evliyken okula mı gitmeyi tercih edersn?

• neticede hayatın söz konusu,ayrıca okumanın yaşı yoktur ben 31 yaşındayım 7 yıllık evliyim ve şirketim var ama hala okuyorum

Yükleniyor...