Ssevgiliniz olmasını istediğiniz kişinin nasıl karaktere ve hangi özellikleri sahip olmasını tercih ediyorsunuz?

Bu sorum bayanlara...

merhaba... bayan arkdaslar sevgiliniz olmasını istediğiniz kişinin nasıl karaktere ve hangi özellikleri sahip olmasını tercih ediyorsunuz ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Güven veren biri favorimdir ve benden başka kimseye bakmıcana emin oldudum erkegi basımn tacı edeblirim. yerinde konusan birazda kültürlü sempatik yakısıklı... aay ne çok şey istiomusm.d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ağır başlı olsun,sahiplenmesini bilmeli,espiri yapmayı blisin ama düzeyli asla yavşak şımarık om asın

0|0
    0|0
    • peki erkek diğer yüzünü göstermiosa mesela sadece size karşı dürüst ama ortamca fesat olark biliniosa ? artı nerden bileceksiniz o kişinin nasıl karaktere sahip oldugunu sadece dış görüşüne aldanıyorsunuz ...

• bende sizin için aynı seyleri söylemk istiyorum :) tekrar görüşmek üzere yorumlar altında :)

• teşekkür ederim evet yorumlar altında buluşmak üzere:)

• Farkli olacak bir kere durusu bakışı gizem yaratacak onunla oturdugumda sadece bana bakacak gülüşü bile baska olacak erkek arkadaslariyla mac muhabbetleri yapacak kiz erkek farketmez kardesi gibi gordugu deger verdigi insanlar olacak etrafinda kendini elestirmesini bilecek cok fazla dogal fakat saygılı olacak hata yapacak elbet kimse yapmaz degil ancak bna anlatacak bilecek ki o durustlugunun karsiliginda benim sabır ve anlayisimi zaten kazanacak.. Soyleyeceklerim bu kadar.

0|0
    0|0
  • erkek dediğin sülüman gibi olmalı.Dışarıya sert görünmeli ciddi olmalı, bana karşı kuzu gıbı olmalı :P

0|0
    0|0
    • hürrem sizin zamanınızda internet var mıdı ? artı sen bana öbür dünyadan mı cevap verdin :)

• Sülümana aşığım ben o benım canımın padişahı <3

• :D al sülümanı da basına çal :)

• link tek kelimeyle Can yücel yazmış işte.

0|0
    0|0
    • ama deme ile bulamazsnız ki artı bu karaktere yapıya sahip olan birini nerden bileceksin...

• ya o geçen vakit içerisinde aldanırsan ?

• sen iyimisin merak ettim sen söyle peki bu hayatta neyin ne olduğunu kim bilebiliyor ki tabii aldanacaksın ya da aldanmadan doğru kişiyi bulacaksın..

• karakterlı ve ahlaklı allah korkusu olan..

0|0
    0|0
  • adam olsun

ahlaklı olsun

0|0
    0|0
    • peki o dış görüşünde belli olur mu sıfatından ?

• ciddi olacak erkek

0|0
    0|0
    • ne kadar cddi mesela hepsi aynı alıcıya sahip değil ki ...

• teşekkürler :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...