Galatasarayımızın maçı var dediler geldik :D Kimler maçı izleyecek?

Sabahtan beri kapı kapı dolaşıp seçim çalışması yapıyodum muhabbet arasında öğrendim Galatasaray ın kupa finalinin bugün olduğunu iki dakikada sattım partilileri koşa koşa eve geldim :D Galatasaray-Bursaspor sonuç ne olur sizce Türkiye Kupası Final Maçı ;) Umarım Galatasarayımız Kupayı alır ve sezonu çifte zaferle kapatırız ama zor maç bizi bekliyor 90 dakika eşitlikle sonuçlanabilir.

• Galatasaray kazanır.
    83% (5)67% (8)72% (13)Oy Ver
  • Bursaspor kazanır.
    0% (0)8% (1)6% (1)Oy Ver
  • Maç uzatmaya gider hatta penaltılara gidebilir. İki tarafında % 50 şansı var.
    17% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Sonuç ne olursa olsun kazanan sabahtan beri gönüllü olarak çalışan gençlerimizdir. Milletçe Alkışlıyoruz. :P
    0% (0)25% (3)16% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Telles seni futbola teşfik eden ilk hocanın ben ta :)
Goooooool helal sana Burak 1-1

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray'ım kazanacak inşAllah. Kaybetsekte fark yapmaz şampiyonuz zaten :D

1|1
    0|0
    • aynen fark yapmaz ama çifte zafer süper olur çok zor maç şans yanımızda olur inş :D

• Tabi birazdan başlarlar şu gol ofsayt haksızlık diye 😂

• Onlar konuşur gs şampiyon olur alıştık artık ve bursanın attığı 2. gol bariz ofsayt :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasaray'ım alır..

0|1
    0|0
  • iyi etmisin 2-0 gs

1|2
    0|0

0|1
    0|0
    • Bakalım görcez artık şu an 1-1 oldu :)

Erkekler Ne Diyor 3

0|1
    0|0
    • Banada biraz böyle geliyo umarım yanılırız :D

• Kazanacağız :Dd 2 1 Galatasaray alır yasin ve burak atar diyorum :Dd

1|1
    0|0
  • Galatasaray kazanır ve kazandı :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...