KPSS 2012 tercihleri bugün son..

KPSS tercihlerinde sorun yaşayan merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz bugün son gün kardeşimin ve 2 kuzenimin tercihlerini ben yaptım sorunu veya sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim sitede kpss sorusu soran çok arkadaş var gördüğüm kadarıyla...Ayrıca burada sınava giren arkadaşlarımız varsa puanlarını yazarsa güzel bir görüş alışverişi olabilir..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• 85 puan aldim ama tercih yapmadim.Seneye bisey cikar mi.

0|0
    0|0
    • bölümüne göre değişir.

• 85 puan iyi bölümün nedir ona bakmak lazım normalde atanma şansın yüzde 70 80 bölüm mezuniyetin çok önemli..Seneye bişey çıkar mı diyebişey yok tercihini yap bugün saat 23 59 a kadar süren var ösyme sitesinden yapabilirsin tercihini seneye bırakma:)

• Anadolu lisesi çıkışlıyım..

Kızlar Ne Diyor 3

• Sözlüm İktisat Fakültesi Turizm İşletmeciliği lisans mezunu KPSS den 75 aldı.Siz nasıl bir tercih yapabilir.

0|0
    0|0
    • özel sektörü tercih edebilir mesala.

• konu üzerinde 3 yıl çalışmakla kpssye çalışmak arasındaki farkı anlamakta güçlük çekmeniz beni şaşırtmıyor. beni yine bu konu hakkında bilgisizlikte suçlayan zihniyette size aitti çünkü:)

• konu üzerinde 3 yıl çalışıp emek veren bi insanın KPSS çalışması arasında bağlantı olduğunu düşünmekte abes bi durum yok. 3 yıl KPSS nin ne olduğunu anlamak için uğraşmış olmayacağınıza göre yada 3 yıl KPSS yi ne işe yaradığını öğrenmekle de geçirmiş olabilirsiniz doğru. Şaşırmamanınız güzel ben yazdıklarınızı okudukça gülüyorum zaten

• evet ve hala yapmadım tercihleri

0|0
    0|0
  • 69 ortaöğretim puanıyla atanabilir miyim :)))))))))))

0|0
    0|0
    • Çok zor şark ve taşra bölgelerinden tercih yapmalısın aradan sıyrılıp atanabilirsin belli olmaz doğu taşra bölgelerini tercih eden yüksek puanlı aday sayısı az olur çünkü..

Erkekler Ne Diyor 2

• bilmediğimi nerden çıkarıyorsun? senden çok bildiğimi idda ediyorum 3 senedir bunun çalışmasını yapıyorum ben. istersen bu konuda tartışabiliriz.

0|0
    1|1
  • 85.2 puanım var:) tercih yaptım atanabilirmiyim?

0|0
    0|0
    • 85 puan normal atanabilirsin..80 puan altı adayın atanma şansı yüzde 20 30 puanın iyide alanın nedir ortaöğretimmisin lisans mı ön lisans mı bunlarıda yazarsan güzel olur..

• :) ben hallederim sen canını sıkma:)

• Halledip halletmemen seni sorunun benim KPSS ile ilgili 3 yıl çalışmam olmadı gerek duymadım çünkü devlet gibi bi işte çalışıyorum çok şükür Allah'ıma.

Yükleniyor...