Okullarda yeni çıkan serbest giyim kanunu hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Okullarda serbest kıyafet oluyormuş. Lütfen

hızınızı alamayıp bizi kapının önünden sarı otobüsle alın, koridora kilitli dolaplar yapın, telefona izin verin, ayrıca taş çocuklarda ışınlayabilirse niz okulu severim, teşekkürlr.

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• nerde işe yaramaz gereksiz,toplumun huzurunu bozan şey varsa hepsını yapıyorlar zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bence kötü oldu fakir zengin ayrımı olcak fakir aileler gerçekten zorlanacak çünkü ailelerine o çocuklar isyan edecek neden biz böleyiz diyee uzayıp gidiyoo hadi hayrlısı bakalımm

3|1
    0|0
  • şeriat geliyor:))

2|1
    0|0
  • olsun tabi kapalıya evet açık olana hayır ondan sonra kızlar erkekler ayrı okula hatta kızları göndermesinler kızlar 7 yaşında kapansın 12 yaşında evlensin namussuzluk olmasın herkezde bir karış sakal daha ya ülkemiz sanki refah serbest olursa hergün ayrı giyim marka birde burdan bakın şimdi en azından hekez aynı fakir zengin bırakın çocukları onların içinede kurt düşürmeyin onlar çocukluğunu saf yaşasın

0|0
    0|0
  • Aradaki uçurumlar daha da belirginleşecek .

0|0
    0|0
  • asıl amaç türban olayı yaa biliyosunzdur zaten dıye yazma geregi duymadımm

2|0
    0|0
  • çok yanlış bir karar tasvip edenlerin çoğu şakşakcı

1|0
    0|0
  • Çok Üzücü olur... olan var olmayan var .. Alan var Alamayan var... Başka Başka Dertler açılır ülkenin başına...

0|0
    0|0
  • bence iyi olur serbest olması okul kıyafetleri aşırı pahalı bide okular anlaşmış bir kaç mağza ile her yıl geçiriyorlar vatandaşa 20 tl pantolona 50 çekiyorlar ohhh suyunda da koy :)

0|0
    0|0
  • herkes istediğini giysin. bana ne...

0|0
    0|0
  • aynı soruyu ben sordum kaldırdı gerizekalı mod lar seninkinide kaldırsınlar ozaman heç yaww

0|0
    0|0
  • tesettür ve şeriat ın kılıfı:D

0|0
    0|0
  • Bu kalmıştı bi tek.Yakında kızlar mini etekle yada kısa şortla gider heralde okula.

0|0
    0|0
    • Askılı tişörtler, mini şortlar ve etekler bide hatları belli eden kıyafetler tayt falan yasakmış .d

• yazık dıyorum sadece

0|0
    0|0
  • Bence güzel oldu.Alan var alamayan var diyenlerse yapmayın etmeyin.Zaten kıyafet alamayacaklar okutamıyo çocuklarını.Hayat böyle işte.Hiçbir zaman eşit değildik ki.

0|0
    0|0
  • aynı Soruyu bugün defalarca gördüm copy pase etmek istemiyorum :S

0|0
    0|0
  • durumu iyi olan var kötü olan var. Bence yanlış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sınıf öğretmeniyim. okulla öğrenciyle içiçeyim haliyle. bence hiç iyi olmadı bu durum. şöyle izah edeyim: önlüklü olunca öğrencilerim hepsinin görüntüsü benzer oluyor. fakiri zenginden ayıramıyorum. onlar da birbirlerinin ekonomik durumunu bilmiyor. ama serbest kıyafetle gelince herkesin giyiminden az çok belli olacak gerçekler. bu durum fakir insanlar için çok kötü olur. çocuğun psikolojisi bozulur, görür ister alamaz, mutsuz olur. ya da özellikle kız çocukları birbirlerinde elbise görecek olan ailelere olacak. hiç iyi olmadı hiç...

1|2
    0|0
  • kesinlikle olmamalı

maddi olarak fazla uçurumlar olabiliyo bnce saçmalık

ya uğraştıgımz işlere bak okulda serbest kıyafet bilmemne saçma salak işler kararlar bunlara gelene kadar neler var ya

çok mu iyi olucak sanki durumu iyi olmayanlar için bu okuldan soğuma sebebplerinden biri olacak

0|0
    0|0
    • aslında kararsızım. bi taraftan kşın okul üniforması kızlar için ayrı bir dert. etek yüzünen üşüyoruz. ama bazı okullarda kızlarda pantolon giyebiliyor ama bizim okulda yok ve bu yüzden aslnda iyi olabilir diğer yönde kızlar hergün ne giyeceğim die düşünürler nabıcm die okula yarım saat geç gelirler :/ çok karışık

• çok gereksiz

ozaman her okula pant yasası cıkarsalardı

serbest kıyafet de neymiş okul bu ya herkes esit olmalı egitim önemli orda

• bence olmamalıydı zaten çok zor okuyan insanlar var şimdi zengin fakir belli olacak çok üzülen çocuk olacak

1|1
    0|0
  • saçmalık ünivde bile bu yuzden kaprıse gırenler var. bunlar daha bebe ya psıkolojılerı bozulcak. anne hergun bu gıyılırmı. ama arkadaasım hergun farklı gıyıyo, yenı sunu almıs falan.. aileler merkez banaksı degılkı. bn unıv. öğrencısıyım okulda gorduklerım bunlar. şükürler olsunkı benim kaprısım yok boyle. bu konu yanlı yanlıs karar vermısler

0|0
    0|0
  • Bence olmamalıydı. Eşitsizlik olacak... Asgari ücretle 3-5 çocuk okutmaya çalışan aileler çok fazla. Bari dengeyi sağlayabilseler ki- şahsen, sanmıyorum.. Neymiş efendim türban serbestleşsin diye yapılıyo deniliyo ki- yine şahsen, ben okullarda türbanlı- açık herkesin eğitim hakkını hiçbir kısıtlamaya dayatılmadan almalarını savunanlardanım. Yerinde bir karar değildi.

0|0
    0|0
  • çok kötü oldu çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...