Spor yapıyordum?

zıplamak kılo verdırıyormus bı 10 dakıka falan zıpladım ama sımdı karnım mı mıdem mı agrıyor bılemedıgım bır agrı var ne olmus olabılır?

0|0
127

En İyi Kız Görüşü

• Çok zıplama bilincli spor yap yanlıs bır hareketınde lıfler kopabılır ya da zarar gorebılır sımdı yenı yaptıgın ıcın ılk gunler normal ama mekık cek derım hem guzel bır gorunus hemde kılo verdırır tabı spor yapıcaksan kılo ıcın yapma sadece butun vucudunu calıstırıcak hareketler yap hem saglıklı hem fıt olursun tabı sure lazım bende yapıyordum kılo vermek ıcın degıl ama :)

0|0
    0|0
    • bılıncsızce yaptım haklısım :)

• Devamını getır ama bak hırsla baslamıssın spor salonunda yapmak ıstemıyorsan ınternetten bakarak yapabılırsın vucudun düzene gırıcek gorursun hatta resmını cek before after yaparsın ıyı gunler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Tüm yıl makarna, pilav, tatlı götürürsünüz sonra yaz gelince ''Zıplamak kilo verdirirmiş'' verirsin verirsin merak etme

0|0
    0|0
  • boş boş zıplama :D antrenman programında zıplayacaksın

0|0
    0|0
  • Zıplamak mı :D

0|0
    0|0
  • gaz yapmıştır o kadar zıplanırmı l*n yazık valla

0|0
    0|0
  • ip atlamaktır o :D

0|0
    0|0
  • Sirt ustu uzan ve ayaklarini yukari kaldir

0|0
    0|0
  • Çocuğu düşürmüş olabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ya yeni yaptin diye olabilir

0|0
    0|0
  • Kaslar çalıştığı zaman ağrı olması çok doğal doğru yoldasin bol su iç ye spor yamadan önce ve yaptıktan sonra yarım saat hiç bir şey yeme sigara tuketme

0|0
    0|0
    • bu agrı bır kac saattır var yurudugum zaman daha cok oluyor

• Kas ağrısı aynen hamlamissin bundan sonra ziplamadan önce bir kaç ısınma hareketi yap 😊

• Kaç kilosun😕

0|0
    0|0
  • alışık olmadığın iiçin dalağın şişmiştir geçer

0|0
    0|0
  • Gaza gelmiş olabilirsin

0|0
    0|0
  • yapmayın böyle şeyler 😂 düzenli workoutlar ve bazı kurallar kilo vermene yardımcı olacaktır ☺️

0|0
    0|0
  • ya belki ısınmadan falan direk zıplamaya başladıysan ve çok aşırı zıpladıysan iç organlarında yırtılma olmuş olabilir 3 güne geçmezse doktora görün tehlikeli iç kanama falan olur allah korusun

0|0
    0|0
  • göbeğin düşmüş olablir

0|0
    0|0
    • demeeee ne yapacagımmm?

• bu cekme nasıl ya

• böyle yere yatıosun hrketler yaptrıolar sana sen zten gectgini hssediyosun göbegne parmağını koy orda nce atan bişi hssediomusun?

• Zıpla ki memen sarksın aferin :/

0|0
    0|0
    • onu dusunmedım amacım kalorı harcayabılmektı haklısın ama o da var

• Cok spor var ziplama bence

• bıraz daha zıplarsam mefta olurum her halde bır daha olsem zıplamam

• Hay Allahım ya adam gibi koş ne bileyim başka bir şey yap zıplamak neiç organların yer deüiştircek :D

0|0
    0|0
    • en fazla yag yaktıran deyınce hıc dusunmeden zıpladım ne bıleyım :(

• Her se birbirine karismis :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...