Kaynananızın size büyü yaptırdığını öğrendiniz ne yaparsınız?

Kaynananız size zulum etse, ve size hiç bir eşya alınmadı hayata sıfırdan başladınız..Ve en son siz öğreniyorsunuz ki, kaynananız size büyü yaptırmış.Siz bu durumda ne yapardınız?( Hayattan alıntı)

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• valla bilemedim ama bende çareler arar bu arada saçmalayabilirdim o evde de kalmazdım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok pis başak geçerim :/

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmaya gerek yok kimsenin yaptığı yanına kalmaz. Köşemde sessizce beklerim kucağıma düşmesini.

0|0
    0|0
  • bi fatiha okur iki besmele cekerdim tovbe yarabbim yasli basli ne islerle ugrasiyor der guler gecerdim. esyami da kendim alirdim elim ayagim tutuyor sukur

0|0
    0|0
  • yani yapılacak bişey yok... bilmiyormuş gibi hayatına devam etmek lazım.. çünkü netbir ıspatı olmicaktır.. kesinlikle boş gürültü olur.susmak en iyisi... üstelik düşmanın senin bilmediğini düşündüğü şeyi bilmen sana avantaj sağlar

0|0
    0|0
    • Aynen bende bunu söyledm kendisine...

• Yok öyle bşey kardeşim..

• sana mesaj gelmiyor işte yazıyorum ama gelmiyor.. sen ayarlarına bi bakarmısın? bana mesaj yazdın demek istemedim... söylemek istediğim benim mesajlarım gelmiyorr sanaa

• Kaynanam beni sever çikarito.

0|0
    0|0
  • kayınpedere cezalandırması için talimat veririm

1|0
    0|0
  • hala bunlara mı ınanıyorsunuz buyuye ınanıyorsan eger allaha ınancın yok demektır

0|0
    0|0
  • "Ne salak kaynanam varmış" derim. Batıl batıl işler peşinde hmmına.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Lan bak kaynana seni kazanda kaynatmim adamı hasta etme derim..

Şimdi şöyleki kadından uzak duracaksın.. eşinle de konuşcaksın..

Hııı baktın ki anasız duramıyo anasıylan baş başa bırakıcaksın..

şu kaynana , görümcek, elti muhasebesi yüzünden evlilikden adamı soğuttular

yetiştirme yurdundan çöpsüz üzüm alcam lan.

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyrm. arkadaşımın sorunları öyle etkiledi ki, evlilikten korkar oldum bekar kalalım biz...

• Dyrm ki bazen. İlahi adalaet.Arkadaşm çockları içn katlanyr ama kaynanasının başına öyle şeyler geldi ki, kanımca ALLAH yanına bırakmyr...

• şöyle derler Allah sevdiği kuluna dert verirmiş..

Belkide onun sınavıda öyle..

Ama kimsenin ahı kimsede kalmaz..

• bundan nasıl emin oldunuz bilmem ama Allah korusun başıma gelse,iyi bir hoca arardım heralde/ondan da uzak dururum ama eşimle arasını bozmam

eşya meselesine gelirsek de umurumda olmaz,gerekirse ben de çalışırım eşimle beraber alırız:)

0|0
    0|0
    • Sözünü ettiğim arkadaşım eşyayı ztn dert etmyr onlara mudanede etmyr. Ama çok kızgın dı.Durumu farkettirmemesini söyledm kendisine..

• o insanın kendi imtihanı,bize düşen başkasının imanına göre yorum yapmak değil

zaten böyle davranmak zorunda,intikam almak diye bir şey yok dinimizde:)

• Yha sus düşündükce ble hiddet basıyor beni.Allah belasını versn o kadının.Felç geçirdi yne akıllanmadı iblis kadın..

• ne ilginç soru...

aynası iştir kişinin derlerya, yaşım başım belli olduğundan, kendi eşyamı kendim alırım bu 1. si.. 'kaynana' sıfatı çok itici geliyo bana çünkü, erkeğimi doğuran anne o. herkes kendi annesinden empati yapmalı. sen iyi ol ki, sana iyi gelsin (her anlamda, fazlaca genel) büyü konusuna gelince de inanmam mı inanırım büyüye... büyü var, gözlerimle şahit oldum. hadi yaptırdı diyelim büyü... nedeni sorarım yahu :)

0|0
    0|0
    • Nedeni açık ve net.Biz buna ne kadr eziyet edersek edelim oğlumuzdan ayrılmasın...Her dediğimizi yapsın kapımızda köpek olsun.Açıkklayıcı oldu sanırım anladın mı?

• Of ALLAH'm söylemekten yorldum artık! Soru arkadaşıma ait...

• tamam öyle olsun bağırma :)

o zorla mı evlendi o zaman? sende cımbızla cevap verme.. hahay... aman beee ne haliniz varsa görün :)

• bunu soyleyen kisiyi psikiyatra gotururum.

0|0
    1|0
    • iyi bitreme ile ferahladın mı:D

soru kalktı.ama ben amacıma ulaştım. umarım sende hazzını almışsındır

• Ne çok saçmaladınız be allah kahretsin sorduma sorcağıma bin pişman ettiniz...

• saçını başını yolarım döverim şiddet

0|0
    0|0
  • zulum etmesi kotu,ama esya alinmamasi guzel bosver onun esya almasinami kaldin,hem bolece diyemez onu aldim sunu aldim diye..

buyu yaptigini nerden ogrendin ve ne icin buyu yapmis

0|0
    0|0
    • Onların evliliğinin ilk zamanlarında sorun çıkmış. Arkadaşm paylaşırdı benimle(çocukluk arkadaşım)

Yaşadıklarıdan dolayı içine şüphe düşmüş.Bir kaç yıl sonra da tesadüfen öğrenmişemin olmuş...

Meğer büyü sebebi şuymuş.Damat tam bir pasif kişilikte arkim karakter olrk güçlü ve kendini savunan eee bu yarın bi gün çeker gider dye, kızın elini ağzını bağlamışlar.Ve çok doğa üstü olylar yaşamış bu yüzden...

• hiç bişey yapmam allah ıslah etsin ya günaha giremem kimse için

0|0
    0|0
  • Çok sinirlerim. Çok hızlı tokat atarım. Hatta saçını çekerim. Kaşlarımı çatarım.

0|1
    1|0
  • benim ki kayınvalide ya sıkıntı yok,önlem alırdım tüm olacaklara karşı öyle bişey hissetseydim.

0|0
    0|0
  • takmam hiç . bulacağı kdar bulmuş belasını :D

0|0
    0|0
  • ortaya cıkarır rezil ederim. sen bulasma büyüye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...