Kızlar nişanlınızın sevgilisi olduğunu öğrendiniz tepkiniz ne olur?

kızlar nişanlınızın sevgilisi olduğunu öğrendiniz tepkiniz ne olur o kız size gelse deseki o benim sevgilim bırak onu ne yapardınız

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Ayrılırım,hayatımdan tamamen çıkarırım o insanı.Kiminle istiyorsa onunla sevgili olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• O çocuktan hayır gelmez demek oluyo,biri ona değer verdiğini anladığı zaman havalanır bu her zaman böyledir kim olursa olsun, sen o çocuğu unut bence :)

0|0
    0|0
  • burda ayrılırdım diyenler için yazması kolay,3-5 sene sevsinler birini aşk yaşasınlar sonra çocuğun sevgilisi olduğunu öğrensinler,ayrılırdım diyen 100 kişiden sadece 5 i ayrılır onlarda gururlu ve onurludur ama genede ikna edilirler

atasözü:bekara karı boşamak kolay

0|1
    0|1
    • soran sana sesleniyorum,bu sitedeki mutsuz kişiler hep birilerini ayrmanın derdinde bunu sakın unutma,sen nişanlınla otur konuş olayı anlayıp kavramadan nişanı atarsan hayatının acı günlerini yaşarsın yada hemen at nişanı karar senin,bide şu var seninde hayatın beni ilgilendirmiyor soruna cevap tı çevremde çok örneğini gördüm burda atıp tutanlara gülüyorum

• bence hemen ayrılmak doru değill ne olup bittiğini iyice öğrenmek lazımm sen ayrlcan nolcak meydan ona kalcak zamana bırakcan böle durumlardaa;)

0|0
    0|0
  • erkekle ayrılır bırakır gider ama kızlar bırakmak yerine daha çok bağlanır hatta kız ne dese umrunda olmaz kızların hırs olayı var,tabi acısıda sonradan çıkar çünkü erkek bunu tekrar yapar

0|0
    0|0
  • adam sennle yatmıyorsa cınsel ıhtıyacını karsı taraftan gıderıyordur aklı sıra sende bakıresın ve temız br kadınla evlendım dıyecek hem can yakacak hemde kendı kırlı olacak ama evlenecegı kadın temız olacak bu adil degıl

0|0
    0|0
  • Kızı bi güzel bozman lazım önce, sonra o nişanlın olacak hergeleye sağlam bir ders verip çekip gitmen lazım olurdu :)

0|0
    0|0
  • kız olsam tekmeyi atarım o seni bırakmadan

0|0
    0|0
  • al bi tarafına sokarsın der çeker giderdim

0|0
    0|1
  • ayrılırdım kız olmaya gerek yok bunu cevaplamöak için ailen sorarsa böle böle dersin

0|0
    0|0
  • "Oppa gang bang style! Ee n'apcaz şimdi. Ayın tek günleri sen, çift günleri ben takılayım" derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Dedigini yaparim. Birakim.

0|0
    0|0
  • Seve seve hediye ederdim. Ayrıca bir teşekkürü de hakediyor. Beni ondan kurtardığın için..

0|0
    0|0
  • Zaten seni sevse ikinci bir sevgiliye gitmezdi değil mi? Kurtul ondan evlilik gibi ciddi bir beraberliğe adım atmadan... Mutsuz edecek seni devam edersen.. Çünkü bir kere affedildiği zaman devamı kesinlikle gelir

0|0
    0|0
  • aşk2012 olayın ne sana ne anca burda derım veya kendı hayalımde derım sana neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

1|0
    0|0
    • zaten banane burda konuşusun durun işte:))ben çevrede çok görüyorum izlenimlerimi söyledim herkes düşüncesini paylaşmakta serbest:))bol şanslar

• sonuç ayrılırdım !

0|0
    0|0
  • ayrılırdım yol yakınken öğrendiğin iyi olmuş

0|0
    0|0
  • işin doğrusunu acı da olsa öğrenir, hiçbişey söylemeden ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • al hayrini gor. tepe tepe kullan derim. ne dicem?

1|0
    0|0
  • nişanlımın sevgilisinin nişanlısı da gelir tren oluruz

0|0
    0|0
  • birşey yapmam Allah' havale ederim ne halt yiyorsa yesin

0|0
    0|0
  • Ayrılırdımm sessızde cıkar gıderdım hayatındann.

0|0
    0|0
Yükleniyor...