Pirelli takvim kızlarının bu yıl giyinik olması bu dünyanın muhafazakarlaştığının bir göstergesi olabilir mi?

Ünlü Pirelli takvimlerini duymuşsunuzdur. Her yıl birbirinden güzel kızlar anadan üryan arz-ı endam ederler ve bu takvimler sadece seçkin kişilere gönderilir. Aynı zamanda bu takvimler dünyada bir sanat olayı olarak ta kabul edilirler. Aslında bu çalışmalardan bi ton var ortalıkta ama bu marka olmuş işte...neyse konumuz o değil. Bu yıl kızlar alışık olduğumuzun aksine giyinik fotoğraflanmış.Ne dersiniz, sizce bu dünyanın muhafazakarlaştığının bir göstergesi olabilir mi?

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• Ben bunun nedenini biliyorum, çünkü artık insanlar çıplak olanlara olan ilgisini yitirmeye başladı, ve insanlar merak duygusuna, merakını yenmeyi isteme duygusundan daha bağlıdır... Bu erkeklerin, kendisini teslim etmeyen kızların peşinden koşup da, sahip olup tadına baktığı kızlarla artık işinin kalmaması gibi bir şey. Yani muhafazakarlaştığımızı sanma. Belki vücutlar kapanmış ama akıllar yine şeytanlığa çalışıyor. Pirelli takvimi midir nedir , kızlarını erkekler tahrik olmasınlar, günaha girmesinler diye kadınlara kapalı pozlar verdiriyorlar ha biz de burada bunları yedik yani... Kendi Müslümanlarımız bile kendi vücutlarını sergilemekten korkmazken, Pirelli takvimi mi İslamiyet'e hizmet edecek, aklın alıyor mu bunu?

0|1
    1|1
    • kadınlar hep bi cinsel obce olaraka kullanılıyo ama di mi?

• nasıl olmalı peki?

• Birincisi, insanların zaaflarını kullanan reklamlar yapılmamalı, çünkü insanlar artık kendilerinin ihtiyacı olandan fazlasını tüketir oldu... Bilinçaltı mesajlar veren reklamlar yasaklanmalı, aslında zaten bu tür reklamlar yasak ama bu yasaklara uyulmuyor, çünkü medya kötülerin elinde oyuncak olmuş vaziyette. İnsanların anlayışlarını değiştirmesi gerekiyor. Eğer ki insanlar kanaatkar olursa ne biraz daha fazla para için soyunup karşımıza çıkar, ne de ihtiyacından fazlasını alır.

Kızlar Ne Diyor 9

• Şöyle bir yorum getireyim...Bu marka herkese hitap ediyor dimi..

Murat 124-131 bile bu marka lastik kullanıyor..

Ferrari yede bu lastik takılıyor.Avrupanın 23 ülkesinde ekonomik kriz varken bunların böyle bir politika izlemesi bence normal.Yani Seneye belkide vajina göstericek kimse bilemez.

Muhafazakar olması için yönetim değişmesi başka birinin satın alması lazım o markayı böyle bişey duydun okudunmu.Zaten olsa bile bilemezsin.Bunuda neden yaptıklarınıda bilemeyiz

0|0
    0|0
    • ben dayanamıycam Steve McCurry'e bi mail atıp sorucam sanıyorum neden böyle yaptığını

• Valla bu takvimlerden parada kazanıyorlar.Mankenlere parada veriyorlar.Yani neden böyle yaptıklarını sormak lazım :)))

• Bu fotografciyada bagli

0|0
    0|0
    • fotoğrafçı muhafazakarlaşmış olabilir doğru söylüyosun

• iris taraması yapıp doğru kadını bulduklarından öyle emin olmuşlar diye duymuştum. ilginçmiş ama izliycem teşekkür ederim

• Evet aynen. Ne demek rica ederim

• striptiz takvimi yapmışlar.aralıkta çıplak görebileceksiniz.

0|1
    0|0
  • yok bncee moda bu diye giyinir kızlar herşey hikaye :)

0|0
    0|0
  • Hiç bi fikrim yok ama imana gelmis olabilrler.d

0|0
    0|0
  • iyi olmuş valla

0|0
    0|0
  • Bence daha güzel olmuş,ben sevdim!

0|0
    0|0
    • en çok hangi fotoğrafı beğendin?

• şu an için sana özel olmasını istiyosun sanırım

• hee dünyanın da işi gücü yok akp kültürünün izinden gidecek :) sonraki senelerde fazla açarlar gönlünüzü alırlar merak etme

0|0
    0|0
  • ruhi güzellikleri olan kişileri ön plana çıkartmışlar muhafazakarlaştıklarından değil olaya her yıl dikkat çektiriyorlar ya bu şekilde ilk ve farklı birşey yapıp ,ilgi çekmek tek amaç o

0|0
    0|0
    • kızların ruhunun güzel olduğunu nerden anladın?

• sen resimleri katılacak kızları gördün mü öylelerine ruhi güzxellik denir

Erkekler Ne Diyor 18

• sanmıyorum... Muhafazakar bir düşünce olacağını da düşünmüyorum.. Farklı bir amaç olabilir. Tabi bu söylediğinin de bir ihtimali var.

0|0
    0|0
  • onların öyle güzel olduklarına bakmayın sizin yanınıza gelsinler iki dakika içerisinde tiksinirsiniz ben yakından gördüm zamınında tuzgölünde çekimlere gelmişlerdi bir otelde akşam yemeği ve sabah kahvaltısında karşılaştım kahvaltıda aklınıza gelmeyecek iğrençlikler yapıyorlar burunlarını sesli sesli sümküre sümküre siliyorlar başta diyorsun ne güzel kız ama yaptıklarını görünce tiksindiriyor insanları

0|0
    0|0
  • Ciplaklik bi yerden sonra mide bulandirmaya basliyor insanlar ciplak olmasa da yari ciplaklara daha fazla ilgi gosteriyor, bu sunun gibi mesela karsidan iki tane kadin gelse biri kapali olsa ama mini etekli olsa oteki de acik olsa yine mini etekli olsa millet basi kapali ama mini etekliye daha fazla bakar.. cunku kapaliligin altinda aciklik daha cekicidir..gizem insani ceker...

hee dunya muhafazakarlasiyor mu onu bilemem ama muhafazakarlassa iyi olur iyice azitti dunya..

1|0
    1|0
    • kapalı ve mini etekli kadının açık ve mini etekli kadından daha çok ilgi çekeceği kesin. ama bunun sebebi kapalı kadının sahip olduğu gizem değilde, kapalı olmak ve mini etekli olmak gibi zıt dünya görüşlerini bir araya getirmek olacağı da kesin. Erkeklerde uyandıracağı ilginin sebebide cinsellikten çok şaşkınlık olacaktır.

Dünya azıttı derken?

• eşcinsellik günah mı sayılıyor?

• tabiki de gunah, kuran'da da geciyor lut kavmi bu yuzden helak oldu diye..

• Değişiklik olsun demişlerdir ya da kızlar üşümüş olabilir yazık onlara. Dünya muhafazakar bir hal alsa Pirellailaheillalah olurdu marka olarak

0|0
    0|0
  • hayır cıplaklık artık heryerde cıplaklığın bi özelliğinin kalmaması olabiir.

0|0
    0|0
  • Bu sene geçmek bilmez artık :(

:P

0|1
    0|0
  • İnsan bi link verir :)

0|0
    0|0
  • pirelliyi araplar almıştır kesin

0|0
    0|0
  • adam sıkılmış hep nü çek nü çek birde değişik bir tarz denemek istemiş seçtiği mankenler yine güzel yine diğer takvimleri gibi rekor kıracak gibi :)

0|0
    0|0
  • bu reklam şirketinin konseptiyle alakalı..

bağlamayla piyano çalmaya çalışıyorsun :)

0|0
    0|0
  • şu zamanda herkes açıldı . ilgi ve alaka kapalı olanlara kaydı . ..

0|0
    0|0
  • değişiklik olsun demişlerdir :D

0|0
    0|0
  • Bu çocuk ne içmiş yahu hayal dünyana senin...

0|0
    0|0
  • At çiftliği resmen ya =). O çiftlik bebm olmalı

0|0
    0|0
  • AKP yüzünden hepsi şeriat getiriyolar dünyaya :)))))))

0|0
    0|0
  • Cidden mi ?

Arabamın lastikleri Pirelli.. sanırım artık başka markaya yönleneceğim

0|0
    0|0
  • şimdi chp lıler bunuda AKP ye bağlarlar :)

0|0
    1|0
  • Bi' de böyle deneyelim demişlerdir. Ekstra anlam yüklemek manasız olur.

0|0
    0|0
    • kesin diyosun yani

• sakallardan kuşkulanıyorum ben sakallardan tırsmış olabilirler

• Kavuk olabilir. Kavuk iş.

Yükleniyor...