Sevgilin mi, arkadaşın mı ?

Şimdi sevgilini de çok seviyosun, arkadaşınıda bi o kadar seviyorsun. Olduki bir gün içkili bir ortamda, baş başa kaldı ikisi sen katılamadın. ertesi gün arkadaşın geldi ve sevgilinin harhoş olunca ona yazdığını söyledi... "Ayrılmalısın sana layık biri değil" şeklinde bir konuşma yaptı. Sevgilini aradığında ise Arkadaşının yalan söylediğini içki belli bir miktar içtikten sonra ona yavşadığını söylüyor... Ne yaparsın?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside çöp abi... Bu olay heralde benim saf salaklığımdan çok başıma geldi tam bölesi olmasada benzerleri... hiçte kafama takmadım iksine de mutluluklar diledim yoluma baktım.

Arkadaş arkadaş olsa senin sevgilinle yanlız içki içmek için görüşmez zaten ... sevgilin için bişey demiyorum benzer bişiy olcaktır. sizden de bu beklenirddi gibi bi konuşma çek yürü ... evt tek haklı oldukalrı nokta sen ikisinden de daha iisine laiksin :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aklın yolu bir kardeşim. o yada bu suçlu ne farkedecek? arkadaşın adam olsa bi erkekle içki içmez sevgilin adam olsa bi kadının karşısına içki masasında geçmez. ikisi de insan olsa yedikleri b.ku ortaya atıp birbirlerine bulaştırmaya çalışmaz. sen baştan yanlışlar üzerine oynuyorsun zaten. kim doğru kim yalan söylüyordan önce onların öyle bir ortamda başbaşa içki masasında diye sormalısın. öylesine gidip bi erkekle içki içermisin sen? şahsen ben bugüne kadar öylesine bi kadınla içki masasına oturmadım. ya bunu gözden kaçırıyorsun yada bu konuda lügat'in çok geniş senin. elit ve sana önem değer veren insanlar olmuş olsalardı sen yanlış düşünürsün yanlış anlar üzülürsün diye böyle birşeyi yapmazlardı zaten. burda şahıs yargılamak kimsenin haddine değil ama olayları tartisabiliriz. kim suçlu kim masum buna karar verecek olan sensin. ama herşeyden önce olay masum değil bunu iyi bil. bu b.k çukuruna giren iki kişiden hangisinin daha temiz olduğunu aramaya benzer. olay baştan yanlış verilecek kararda belli zaten. ama son karar da senin.

1|0
    0|0
  • işte işlerin boka sardığı bir an bu . ama bu senin suçun onların baş başa kalmalarındaki neden sensin kıza diyebilirdin eve dön ! ;)

1|0
    0|0
  • İkisini başbaşa bırak akg*t karag*t meydana çıkar . Az geri çekiver kendini seyret.

1|0
    0|0
  • sonuç ne olacak biliyomusun benim başıma geldi erkek tipi sağlam karakteri düzgünse önce ayıracak sonra sevgilinle devam edecek ki onu seçtiğine göre vardır bunda bişey diycekk :)

0|0
    0|0
  • Abi ben kinciyim... ikisine de inanmış gibi gözükürdümdüm hehe çekerdim beklerdim... intikam soğut yenen bir yemektir ;)

0|0
    0|0
  • bunu yaşadınmı?sadece soru olsun diemi sordun

0|0
    0|0
  • başına gelen bişeymi ikisinide bırak gitsin gerçek ortaya çıkana kadar

0|0
    0|0
  • başbaşa sensiz içmleri yanlış.. ikisinide bırak derim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bensız nıye görüştünüz derdim ikisindede bır bozukluk var o zaman bıterdı hoş sankı basıma gelmedı allahın belaları bu durumda ıkı tarafta sucludur.

0|0
    0|0
  • Gözünle görmediğine hissetmediğine inanama derim!

Küçük mide bulandırıcı böyle şeyler sevmem,ezerim!

0|0
    0|1
  • Oooo oross... yolarım !

0|0
    0|0
  • Arkadaşını tanıyosan, böyle bir şey yapmayacağını düşünüyorsan sevgilin yalan söylüyordur

0|0
    0|0
  • Yemin ederim aynı durum benim başıma geldi, ikiside birbirine b*k attı, off ne haldeydim anlatamam ya:( ikisinede yol verdim ki biri kardeşim gibiydi diğeri aşkımdı, ikisinden de hayır gelmez kardeşim boşver , yapmak istemeyen geberse de yapmaz bu hayvanlığı

1|0
    0|0
Yükleniyor...