Galatasaray Necati ile Baros´u göndererek büyük hata yapmadı mı?

Bence büyük bir hata yaptı Galatasaray Necati bence Türkiyenin en iyi golcülerinden bir tanesi Eskişehirde çok iyi oynuyor ayrıca Galatasaraya geçen sezon çok şey kattı Baros´ta dünya çapında bir forvet formsuzda olsa kadroda değerlendirebilirdi

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• İkisine de üzüldüm.. Barosada Necatiyede.. Hele ki baros ne bileyim hata ettiler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence de yanlış oldu :( ama doğru da yapsa yanlışta yapsa galatasaraylıyım :))))

0|0
    0|0
  • borostan iyisini bulurlar bence

0|0
    0|0
  • Necati Gs ile bütünleşmiş isim olsada, zamanı gelen gidiyor işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Terim bu sene o kadar çok hata yaptı ki

0|0
    0|0
  • necati sürekli oynamak istedi ve gitti

gs ye çok hizmetleri oldu hakkıydı sesimizi cıkaramayız

baros ise paf takımda duruyor parasını almak için

istersen transfer edebilirsin halı sahada oynatırsınız :D

0|0
    0|0
    • Fatih Terim Necatiye kal dese kalırdı Necati ayrıca Herkes şans veripte Barosa şans tanınmadığı bir takımda adalet olabilirmi?

• Elmanderi ayrı bir köşeye atalım çünkü benim sevdiğim yabancı oyuncuların başında geliyor Elmander ama bana Burakla Sercanı savunma çünkü kazmaların önde gideni

• sercan genç biri, 4. forvet olabilir

3-4 sene sonra sercan ne olur bilinmez, ama barosun emekli olacağı kesin

burak konusunda ise, burağı kesecek türk forvet şu an yok

ister sev ister sevme şampiyonlar ligindeki 5 golümüzü de bu adam attı

• gsnin ve gslilerin vizyonu bu kadar işte necati gibi baroş gibi adamları arıyolar.

0|1
    1|2
    • Sanane lan en azından Güizalarla Bienvenülerle uğraşmıyoruz

• carruscalar mı desem,inamotlar mı desem,ismail boozzidler mi desem,canalar mı desem,jolar,santoslarmı desem,lukunkularmı desem,florginler mi desem,insualarmı desem,stancular mı desem inanki bunun 2 katını çıkartırım aklımda değil çocugusu bunlar hiç hatta okadar gsnin leş transferleri var.

• Carrusca Galatasarayda iyi işler yaptı ayrıca Cana transferinde kazık yemedik Muslera transferinde kullandık onu diğer transferlerde çok büyük paralar verip almadık

• Baros değil de şu takımda Necati olmalıydı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...