Sınıf arkadaşım neden dönüp bana bakıyor?

Benden hoşlanmadığını düşündüğüm bir sınıf arkadaşım yan yana oturuyoruz bana baktığını farkediyorum sonra arkasında oturuyorum dönüp bana bakıyor.Bende bakıyorum bazen ama yani arkasında onu görmemek.için oturuyorum oda dönüp bana bakıyor.Sonrada kızıyor.Neden?Benim ona bakıp bakmadığımı bilmek için mi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kızıyor derken neye kızıyor yani

0|0
    0|0
    • Ne biliyim dönup bakiyor bende görmuyormusum gibi yaptim oda sonra geri döndugu zaman elindekileri gözumun önunde kaba bir sekilde masaya firlatti.

• rahatsız olduysan bakma sen o da belki bırakır bakmayı :9

ya da git ne bakıyorsun de D:

Erkekler Ne Diyor 8

• rahatsız oluyorsan güzel bi dille rahatsız oluyorum sevgilim var filan de sende boş değilsen eğer baktığında gülümse sonra gerisi gelir .

0|0
    0|0
  • Uffff Lisesli Ergen Tayfasııı :D

0|0
    0|0
  • Seni seviyorrrrr ama açılamıyorrrr :)

0|0
    0|0
  • kendisine sorsan daha net bir cevap alabilirsin.

0|0
    0|0
  • bakmak bakınmak iyidir rahatsız oluyorsan söyle ya parayla mı sanki

0|0
    0|0
  • açıkta bişeymi var acaba ondan olabilirmi etek boyunu bir kontrol et :)

0|0
    0|0
  • negüzel merhab de bir

0|0
    0|0
  • gece için hafızasını dolduruyodur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence senden hoşlanıyor ama sana bi türlü sölüyemiyor bence sn konuş ne bakıyorsun de ozaman belli olur

0|0
    0|0
    • Ya yok ögle birsey kardesi gibi filan görur.

• benim bi arkadaşım vardı en yakın arkadaşımdı ve onunda en yakın arkadaşı vardı ama onun kardeşi gibi gördügü abi sine aşık oldu yani demek istedigim olmaz deme herşey olur :)

• Kedidir kedi

0|0
    0|0
    • Anlamadim.

• Hayir ya kardesi gibiyim ne alaka.

• Amma çelişkilisin sen de ya, bi Benden hoslanmadigini dusundugum bir sinif arkadasim diosun bi kardeşim. Aman yanii

Yükleniyor...