Squat yapmanın faydalarını bilen varmı?

Squat yapmanın faydalarını bilen varmı?
Squat yapmaya başladım bacaklarımın kalınlaşmasını istiyorum sizce işe yarar mı?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Squat ceşitleri var. 1. Topuklarını altına 2 santimlik bir nesne koyar ve ayaklarını " V " acarsan ama topuklarında 3 4 santim bir boşluk bırak arasında iç bacaga vurur. 2. Ayakları fıfır birleştirir ve düz tutarsan dış bacağa vurur.
    Fakat her ikisindede kalcayada vurur.
    Bundan haric Komando dansıylada bacagın önü ve arka baca calışmış olursun buda kalcaya yine etki eder. Bu bikgileride baban bile vermez sana e. i. g yap asfgaaaadafaf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bildiğimiz, gözümüzde canlanan türk kızı imajını olumlu manada yerle bir eden türk kızdıır. popo* sönmüş balon gibi, baldırlar da sol beklerin şahı carlos abimizin baldırları gibi değil, diri bir popoya ve sırım gibi baldırlara sahip olan kızdır. bu kızımıza giydiği kotta yakışır, taytların en geyiklisi de. ama maatteessüf türk kızımız bu squat denen gevur icadı harekete başvurmuyor. aslında ev ortamında yapılabilitesi gayet mümkün. omuzlarına aldıkları vileda sopasına bağlı su şişeleriyle bile bu hareketi ifa edebilirler.

0|0
    0|0
  • Bence bacaklarının kalınlıklarında bir sıkıntı yok , squatla kalçanı kaldırman ve yuvarlaklaştırman mümkün. Ayrıca emin ol çok yakışacak :D

0|0
    1|0
  • Evet yarar

0|0
    0|0
  • işe yarar

0|0
    0|0
  • İşe yarayabilir cancan.

0|0
    0|0
  • yesp

0|0
    0|0
  • Kalçalar taş gibi oluyor

0|0
    0|0
  • Bu hali güzelmiş ya bence. Sonra bir inceltmeye uğraşma

0|0
    0|0
  • faydası kalcaların sert ve daha dolgun olmasını saglar

0|0
    0|0
  • İse yarar düzenli olarak devam et

0|0
    0|0
  • Squat daa cok popoya etki yapar.

0|0
    0|0
  • Aynen devam etkisini görürsün :)

0|0
    0|0
  • % sonuç alırsın

0|0
    0|0
  • sen bide meme için çözüm bul

0|0
    0|0
  • Taş gibisin kız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalınlaşır yavrum. Benimkilerin maşallahı var. Kastan yıkılıyorlar. Ama ağırlık ile çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • squat aslında zararlı bir hareketmiş. ben 1 ay boyunca yaptım bıraktım. kalçayla bacak arasında bir çizgi varya onu yok ediyormuş yani iğrenç bir görüntü oluşuyor devam etme bence. onun yerine yapılan hareketler var

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki squat senin bacaklarını kalinlastirmaz sadece bacaklarını şekillendirir , güzel bur baldira sahip olmak istiyorsan leg press calismalisin

0|0
    1|0
    • internetten before after fotoğraflarına bakmalısın :)

• Squat ağırlıkla yapıldığı zaman baldirini ve adele kas grubunu patlatir bunun haricinde sadece sekil verir Ben 8 senedir sporun içindeyim canım karar senin

• Squat kalçaları sıkılaştırıyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...