Halil Ergün solcu diye bilinen birisiydi bugüne kadar ama bir kaç gün önce AKP'ye oy attığını söyledi.

Halil Ergün solcu diye bilinen birisiydi bugüne kadar ama bir kaç gün önce AKP'ye oy attığını söyledi.

link

Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Hortlatmayın sorularımı lam

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Akp'ye oy verdim diyen yıllarca solcu gezinen Halil Ergün'e, cemaat kanallarından teklifler yağmaya başlar yakında."Halil'le Hergün" mesala..

6|2
    1|5

Erkekler Ne Diyor 19

• İnsanın Fikirlerinin bu kadar basit değişeceğini sanmıyorum. bu kadar baside indirgenmemelidir diye düşünüyorum. kaldı ki Siyasal bilimler basın bölümü mezunu olan bu Dev Sanatçının sözüm ona Görüntü Parti RTE ve yandaşlarına karışacağına ihtimal dahi vermiyorum... "Unutulanlar" filmi bir çok şeyi ve Halil ERGÜN'ün az çok fikirlerini de ortaya sunuyor..

Değerli sorunuz için teşekkür ederim.

2|0
    0|2
  • provokasyondan baska bırsey helıl ergun u de satın almıslar ;)) kaymakam yapacaklarmıs lakabı kaymakamdı ya

2|1
    0|2
  • artık işin sağı solu klmadı menfaatler önde

1|0
    0|0
  • halile garanti vermiştir tayip "bana oy at top olduğunla ilgili haberler son bulsun" diye

3|1
    1|3
  • olabilir demek ki turk solundan adam umidini kesmis, bi kac slogan etrafinda birlesen bir sol olmaz zaten..darbeleri bizim turk solu destekler ozgurluklerin onunde bizim turk solu durur..

her ulkede solcular ulkeye lokomotif etkisi yapiyorlar alip goturuyorlar bizimkiler resmen engel ozgurluklerinin onunde engel her yerde engel, turk solunun basardigi bisey var mi bu ulkede bana gosterin Allah askina..

kisaca iyi demis..bence soylediklerinde samimi bir adam, herkesi kendiniz ile kiyaslayip yorumlar yapmayin yok menfaat yok bilmem ne? herkes sizin gibi menfaatci mi lan!?

0|0
    0|1
    • Son cümlende parlama oldu.

• ben altta yorumlayanlara yazdim onu sen niye herseyi ustune aliyosun acaba ?

• Soru benim sorum olduğu için bana cevap vermiş oluıyorsun.

• akp de dönek olmayan bir yönetici onlara oy veren dönek olmayan bir seçmen göstersene bana? akp 12 yıllık bir parti öncesi yoktu peki kimler ona oy atıyor eski anaplılar dyp liler faziletçiler çıkarcı olan mhp den ayrılan dönekler chp den ayrılan çıkarcı dönekler...

1|0
    0|2
  • Ne sağcıyım ne solcu konfeksiyonda bir ara ortacı olarak çalışmıştım o kadar:)

2|0
    0|1
  • napsin gariban ekmek parasi derdinde bugun oyunu satan yarin dotunude satar

2|0
    0|2
  • wayy katüsüm yeni soru sormuşsun :)))

göbeği şişen iktidara yamanıyo...

1|0
    0|0
  • Siyaset yalan olmuş

sağ sol hikaye

herkes menfaati peşinde

1|0
    0|1
  • Düşünmüyorum, 1965 kuşağından sonra Türkiyenin siyasal akımı bitmiştir. Herkes çıkarlarının peşinde, piyasa satılmış dolu.

1|0
    0|1
  • akp kültür bakanı neciydi?eskiden

0|1
    0|1
  • dünya yuvarlak nede olsa:-))))

1|0
    0|1
  • böyle şeylerle ilgilenmiyorum ya :(

0|2
    0|1
  • hayat değişkendir düşüncelerde öyle.akp de eski solcu bakanlar dahi var

0|0
    0|1
  • Onlara solcu denmiyor onlar yetmez ama evetci liboşlar

1|0
    0|2
  • bu kamılde reklam pesınde desene

0|0
    0|0
  • özgür siyasetci

0|0
    0|1
  • Özelliklede gündeme böyle taşıdıysa kasıtlı göze sokulan birşeydir. Altında var birşeyler.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• banane halilden banane görüşünden.birinin görüşünü eleştirmek kimseye düşmez

1|2
    2|1
  • Sende bu kadar kirli sorular sorma :D

0|0
    0|0
  • insan bu fikirler zamanla farklılık gösterebilir baktı ki solda bi gelişme yok düzelme yok bu taraftan da bi menfaat gördüyse böyle konuşması normal

0|0
    2|1
  • Gerçek bir sanatçı "Gerçek bir sanatçı" ise asla akp'ye oy vermez.

0|0
    0|1
  • Başbakan diziyi eleştirdi ya dizi kalkmasın diye Akp lıyım demiştir.

0|0
    0|0
  • Solculuktan utandırdı beni. Biz bu değiliz yaa..

1|0
    1|1
  • Bıraksın bu şeyini yiyim ayaklarını ya!

2|0
    0|2
  • Yıkamacı, yağlamacı Halil Teyze

3|0
    0|2
Yükleniyor...