George Hagi mi? yoksa Alex de Souza mı?

Arkadaşlar öncelikle bunu heryerde söylüyorum sizlere de belirteyim Galatasaray'lı olduğum için değil gerek Kariyer gerekse Türkiye ye gelmiş geçmiş en başarılı istatisliğe ve en başarılı yeteneğe sahip Arjantinli Maradonanın döneminde top koşturmuş usta ayak, Karpatların da maradonası diye efsaneleşen lakaplı GEORGE HAGİ'dir bana göre.. Bu soruyu sorarken bile utanıyorum gerçekten ama bu kardeşimiz illa ''Alex'' diyor. @duttymuryy yine de fikirlerinize saygı duyuyorum GEORGE HAGİ'ye çok daha büyük saygı orası ayrı tabi :D Hagi'nin videosu görüntü kalitesi daha eski zamanlarda top koşturduğu pek anlaşılmaya bilir buyrunuz.

Bu da büyük saygı duyduğum Fenerbahçeli Alex de Souza gerek karakteri ile gerekse attığı goller ile bir Galatasaraylı olarak saygı duyduğum ve sevdiğim bir isim.

Şimdi tarafsız gözle bakın ve ankete katılın yorumlarınızı belirtin.

• George Hagi
    73% (11)58% (14)64% (25)Oy Ver
  • Alex de Souza
    27% (4)42% (10)36% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hagi gibi bir efsanenin Alex'le aynı ankette olması bile komik :D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• alex

0|1
    0|3
  • Gheorge Hagi <3 <3

0|0
    0|1
  • Gheorge Hagi tabikide,

Kıyaslanması bile komik.

0|1
    0|0
  • George Hagi

0|0
    0|0
  • Takım dolayısıyla tabikide Hagi ama karşılaştırdığın kişiler biraz saçma olmuş. Aynı dönemde olsalar neyse diyeceğimde ikiside kendi zamanının en iyileri

0|0
    0|0
    • eski dönemde okadar kaliteli materyaller, tvler görüntüler yoktu ona bakarsan okadar net değildi herşey ozamana kıyasla düşünsene haginin şimdiki top koştumalarını izle bu yaşta adam döktürüyor youtube da var.

• Zamanin en iyileri diyorsun da hagi dünyanın gelmis geçmiş en iyi 10 fubolcusundan biri; kariyerinde real madrid, barcelona gibi üst düzey takimlar var. Alexin turkiye kariyerinden baska bir kariyeri yok. Sadece attigi gol sayısına bakiyorsaniz bir zamanlar genclerbirliginde oynayan konanin da yuzu gecmis golu var turkiye kariyerinde.

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...