Nasıl zayıfladınız?

Zayıflama deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç ihtiyacım olmadı zayıflamaya doğuştan fitim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sabah kahvaltısı 1 elma ya da 1 meyvsyu öğle yemeği 1 kase yoğurt 1 kase yağsız salata 1 tabak sebze yemeği (ekmek yok) akşam yemeği 1 kase salata 1 tabak et yemeği 1 dilim esmer ekmek. 3 günlük diyet programıdır ben 5 kilo verdim bununla.. bol bol su içmeyi ihmal etme..

0|0
    0|0
  • Dukan diyetini önerebilirim çoğu tanıdığım insan bu diyeti uyguladı ve başardı, ayrıca pilates yapmayıda önerebilrim.

0|0
    0|0
  • 105 kiloydum şu an 78'im nasıl kilo verdim bende bilmiyorum ama metabolizmam aşırı hızlandı. Sürekli acıkıyorum sürekli yiyorum ama yinede kilo veriyorum.

0|0
    0|0
  • totomdan ter akana kadar çalıştım

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli zayifim ve öküz gibide yerim sanırım içimde bir canavar besliyorum:)

0|0
    0|0
  • Spor ve diyet yaparak

0|0
    0|0
  • bira içerek

0|0
    0|0
  • koş yüz

0|0
    0|0
  • akşamları az ye

0|0
    0|0
  • 95 kılodan 68 lere kadar dustum vucudunu tanımakla alakalı

0|0
    0|0
  • Depresyon ! .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ameliyat oldum, çok moralim bozuldu biraz iştahım kesildi. İştahım geri gelince yatmaktan kilo almamak için çok az yedim. Tatlı yemedim. İlaçları ve ödemleri atmak için çok su içtim. Ama bir şey daha yaptım: 1 limon elma tarçın tane karabiber zencefil karanfil kaynat süz günde 3 bardak iç. Sonuç için yüzde yüz garanti veriyorum.

0|0
    0|0
  • Onu bilmiyorumda ne yapıcaksan hayatının içine tamamen sokucaksın o yüzden diyet değilde herhangi bir spor daha iyi

0|0
    0|0
  • (Zayıflayamadı) :D

0|0
    0|0
  • Spor salonuna başlayarak 😊 sen başla güzel bir yere onlar sana yardımcı olur yeterki kaytarma 😁

0|0
    0|0
  • hiç ihtiyacım olmadıki

0|0
    0|0
  • Şu bir gerçek ki zayıf olmak güzelse yemek yemek daha güzeldir bunun için zayıflayamadım :D

0|0
    0|0
  • Midemin içine ederek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...