Nasıl terliyorsunuz?

herkese merhaba :) hergün sporumu yürüyüşümü yapıyorum ama yine de kiloluyum. Sorunum terleyememek... O kadar hareketler yapıyorum ama yine de terleyemiyorum ki bu yüzden de yağlarımı eritemedim. Streç sar diyorlar, kimisi de pişik olursun diyorlar... Terleyip yağ yakamadığım için bir türlü zayıflayamadım...

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Antrenmanda ne kadar su tüketiyorsun? (1 litre tavsiye ederim).
    2) İyi çalışmıyorsundur kaytarıyorsundur hareketten çalıp hile yapıyorsundur.
    3) Dinlenme sürelerini uzun tutuyorsundur.
    4) İlk 3 madde dışında belki bir hastalığın varsa ondan olabilir ama pek sanmam.

Antrenmana odaklan ve iyi çalış dinlenme sürelerini kısa tut başkasıyla konuşma mesela dakikalarca. Eşofmanda giyebilirsin bu arada.

0|0
    0|0
    • tavsiyelerine uyacağım
      malum yanlız spor yapınca kaytardığım doğru
      ama 87 kilodan 74 kiloya düştüm AZİMLİYİM :D

• kesinlikle çok teşekkür ederim tavsiyelerinize uyacağım bende migren var o yüzden kulaklıkla müzik dinleyince dayanılmaz ağrılarım oluyor...

• Geçmiş olsun. O zaman kulaklık takmadan salonda ki müzikler mecbur. İyi çalışmalar dilerim ve sonuçları yazarsanız ilerleyen zamanlarda memnun olurum işe yaramış mı yaramamış mı diye :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Demek ki kendini zorlamıyorsun. kondisyon antrenmanı yapta bir göreyim seni.
    yoruldukça da bacağına sopayla vuran bir hocanın olması da şart. öbür türlü verimi kalmıyor antrenmanın.

0|0
    0|0
    • Yine terleyemiyorsanda git doktora. çünkü ciddi bir problem var demektir. kimse de görmedim çünkü şimdiye kadar

• L carnitine alabilirsin ama ondan önce doktora gitmeni tavsiye ederim, terlemeni engelleyenin ne olduğunu öğrenmek için

0|0
    0|0
  • Terlemenin kilo vermekle hic bir alakasi yok

0|0
    0|0
  • L-carnitin al kardiodan 15 dk önce iç , kaçtım...

0|0
    0|0
  • Eşorfman giy.

0|0
    0|0
  • Yurus degilde kosmayi denesen terlersin

0|0
    0|0
  • Terleyerek yag yakilmaz 15 kilo verdim ben triod bezlerinle alakali bir sorunun olsa gerek doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Koşuyorum jok yapiyorum ama depar değil :D bide body yaparken terliyorum :(

0|0
    0|0
  • Demekki ki kendini zorlamiyorsun zorla ve terden gelir

0|0
    0|0
  • bol bol seviş

0|0
    0|0
  • bazılarının terleme ve terletme şekli değişik yerlerde olur

0|0
    0|0
  • sauna eşofmanı giy bak nasıl terliyorsun

0|0
    0|0
  • kamasutra

0|0
    0|0
  • seks yaparak

0|0
    0|0
  • demekki yeterince yapmıyosun ya da yiyip yiyip spor yapıyosun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Terleyerek su kaybedersin yag yakmazsın. Eger vücudun cok nem tutuyorsa başka yolları var bunun. Mesela maydonoz kürü. Öbür yolla atarsın daha da iyi olur. Terlemeye takılma uygun diyet ve sporla kilo verebilirsin. Eger veremiyosan ya diyetini dogru uygulamıyosun ya da metabolik bazı sorunlar var. Doktora git hormon testi yaptır ve inisülin direncine baktır. Kac kilosun ve boyun kaç?

0|0
    0|0
  • Tıbbi bir sorununuz olabilir, doktora gidin...

0|0
    0|0
  • Az su içiyorsun

0|1
    0|0
  • tiroidlerini bir kontrol ettir

0|0
    0|0
Yükleniyor...